TworzymyGłos Regionu
Podziarany tata
obrazek

13 grudnia uczniowie SP2 Wschowa spotkali się z Jakubem Urbaniakiem. Znany jest jako "Podziarany tata". Na zaproszenie szkoły przyjechał porozmawiać o hejcie. W dobie internetu, smartphonów, social mediów - problem hejtu dotyka wielu ludzi, w tym dzieci. Jak przeciwdziałać hejtowi?

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~@@/anonim
18.12.2019 10:14

Sorry, ale pozwolę sobie zniżyć do stopnia twojej skromnej osoby i nazwać twoje wpisy, jak to ty piszesz - że są idiotyczne - by się od ciebie z lekka odróżnić i stać w hierarchii nieco wyżej dodam, ŻE!! są totalnie idiotyczne ........ ##/pl.

avatar
~Pomieszanie z poplątaniem...
18.12.2019 10:59

Tak pomieszanie z poplątaniem jak się ogląda takie obrazki ja powyżej i słucha takich ludzi jak powyżej !!!. To nie młodzież wymaga tego typu szkoleń i to przez takiego człowieka, kiedy to zwodowi politycy, zawodowi niby prawnicy wykorzystując państwowy rządowy urząd jakim jest ministerstwo sprawiedliwości przez cztery lata swoich rządów HEJTOWAŁO - TROLLOWAŁO Konstytucyjnych Sędziów w Naszym Demokratycznym Państwie ( ponoć demokratycznym, chociaż za rządów pisowskich tego nie widać ) . Jeśli - ponoć państwowa telewizja - a tak naprawdę to pisowska przez 24 h TROLLUJE i HEJTUJE swoich przeciwników politycznych w tym Polskich Sędziów .......... itd. itp. A wy czepiacie się młodzież , nie wstyd wam ????. Pomieszanie z poplątanie Polskiej rzeczywistości i Polskich obecnych mediów !!!.

avatar
~Uczeń
01.01.2020 16:53

Sama brałam udział w spotkaniu z Panem Jakubem w Zanie i uważam, że warto było w nim uczestniczyć. Osobiście nie przepadam za takimi spotkaniami bo zazwyczaj są nieciekawe i aż chce się z nich uciec. Nie ukrywam, że byłam na początku sceptycznie do tego nastawiona. Myślałam, że to kolejne nudne spotkanie, z którego i tak nic nie wyniosę. W tym przypadku było inaczej. Wyszłam z niego z uśmiechem na twarzy i żałowałam, że trwało to tylko 45 minut. Pan Jakub jest wspaniałym, inteligentnym człowiekiem i dziękuję mojej szkole, że dała nam możliwość na spotkanie właśnie z kimś takim czyli ciepłą i wesołą osobą, która ma świetne podejście do dzieci i młodzieży. Ogromnie się cieszę, że nie była to kolejna sztywna osoba pod krawatem, a właśnie Pan Jakub. Uwierzcie mi, że z takich pogadanek z psychologiem faktycznie wychodzi się z uśmiechem na twarzy, ale nie dlatego, że było miło tylko dlatego, że się skończyło. Żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu. Tatuaże są na porządku dziennym i jest to kwestia indywidualna. To, że ktoś ma tatuaże nie znaczy, że jest zakompleksiony albo zaraz was skrzywdzi. Jak komuś się podobają to proszę bardzo, droga wolna, a jak nie to szanujmy chociaż decyzje innych. Zamiast krytykować ( a może właśnie hejtować) , dowiedzcie się najpierw czegoś o tej osobie. Pan Jakub wspiera wiele akcji charytatywnych i tworzy własne. Jest wspaniałym ojcem i mężem. Naprawdę przesympatyczna osoba, która może być wręcz autorytetem. Ale racja ma tatuaże więc trzymajcie dzieci jak najdalej bo jeszcze się czymś zarażą. Straszna sprawa wyrzućcie tych zbrodniarzy, którzy dopuścili do spotkania z taką osobą. Podejrzewam, że większość nawet nie obejrzała materiału, który tu udostępnili. Świetny przykład dajecie swoim dzieciom. Zero tolerancji. Wstyd.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl