TworzymyGłos Regionu
List otwarty WSTK
obrazek

Wiceprezes klubu WSTK (Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki), Marcin Sacha, zwrócił się do nas z prośbą o publikację listu otwartego skierowanego do Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa - Konrada Antkowiaka, oraz do Radnych Rady Miejskiej we Wschowie.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Urszula Chudak
13.12.2019 08:48

Do "ja" - gdyby Pan przeczytał wspomniany artykuł, wiedziałby Pan, że nie mówiłam o prezesie, a o szefowej Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Komisji Europejskiej, głównym ekonomiście Credit Agricole oraz ekonomistach związanych z grupą Santander. To są tęgie głowy, a ja zwykłam słuchać specjalistów. Nie mam się też za żadną ekspertkę, jak próbuje się ktoś zezłośliwiać - łatwo jest natomiast mnie "ustrzelić" z uwagi na podpisany komentarz. Pozdrawiam serdecznie zaś wszystkich w tym jakże wyjątkowym dniu historii naszej Ojczyzny, 13 grudnia. Ps. Mam też smutną wiadomość dla "Bazara" - dzisiaj też mi zrobią zdjęcie z Panią Marszałek - ponieważ będę uczestniczyć w podsumowaniu bardzo ważnego wydarzenia, związanego z wyborem "Człowieka 30-lecia Wolnej Polski"

avatar
~X
13.12.2019 17:03

Myślę , że nie będzie to Pani. Byłby to wielki wstyd.

avatar
~Forumowicz...
13.12.2019 09:40

Co takiej forumowiczce jak pani daje takie trollowanie na zw. ?. Jak pani myśli kogo to obchodzi z kim i gdzie się pani fotografuje p. U. Ch. ?. Jak dobrze pamiętam, to nasi szanowni wyborcy już dawno temu powiedzieli pani sławetne słowo w wyborach do Wschowskich Rad NI !!!! . Nie i już !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl