TworzymyGłos Regionu
Posiedzenie komisji oświaty
obrazek

9 grudnia odbyło się posiedzenie komisji oświaty. Zebrani radni oraz goście mogli wysłuchać „Informacji o stanie oświaty” przedstawionej przez Dyrektora Biura Oświaty i Spraw Społecznych - Dawida Gierkowskiego oraz wiceburmistrz Martę Panicz-Szajnkenig.  Dokument został nazwany "Syntetycznym zestawieniem zebranych danych statystycznych, finansowych i danych związanych ze strukturą placówek oświatowych".

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Jan Kotwicki
13.12.2019 06:32

Uporczywie przemilcza sie sprawy programowe to znaczy tematu czego naucza sie wschowskie dzieci. Bez tego nauczanie wschowskich "pociech" nie posunie sie do przodu a genderyści już czają się za rogiem!

avatar
~RR
16.12.2019 20:58

Jak małe szkoły są potrzebne, to poproszę jeszcze w Buczynie, Nowej Wsi, Hetmanicach, Olbrachcicach, Łęgoniu, Czerlejewie, Wincentowie, Przyczynie Dolnej, Górnej, Tylewicach, Wygnańczycach, Pszczółkowie. A co!!!

avatar
~xyz
18.12.2019 08:04

Poziom wypowiedzi poniżej 0

avatar
~T.R.
17.12.2019 21:35

czyli jednak będziemy segregować dzieci na miejskie i wiejskie? stworzymy szkołę do której będą chodziły wszystkie dzieci wiejskie? o to chodzi? (37:55 minuta filmu)

avatar
~CYRK...
18.12.2019 09:03

Tak CYRK... w myśleniu co niektórych forumowiczów, bowiem wszystko co każda władza jaka była w tej Waszej Wschowie od prawie 30 lat, Wy negujecie bez pomysłów własnych na poprawę czegokolwiek w Waszym mieście i gminie !!!!. Masakrujecie się na wzajem na tym forum bez wizji na lepsze jutro - i tak żyjecie w tym Swoim absurdzie oparów własnych do dnia dzisiejszego !!!. Pytam się; - macie demokrację, wybieracie każdorazowo swoimi głosami i Radnych i Burmistrza, czyli czynicie to ŚWIADOMIE bez PRZYMUSU z ZEWNĄTRZ , czyli TO Wy tak de facto Jesteście tymi przysłowiowymi "NIEUDACZNIKAMI" , a nie wasi byli czy Obecny Pan Burmistrz !!!!!!. To Wy odpowiadacie osobiście za swoje Miasto i Gminę i to Wy całe te 30 Lat na własne życzenie spartoliliście swoje Miasto i Gminę !!!!. Nie ma w Obecnej Europie takiego miasta, aby tak marnować swoich pieniędzy jak Wy to czynicie w swojej Wschowie i na swoje życzenie - jeśli te szkoły przynoszą straty finansowe i materialne ze skutkiem dla wszystkich to na Miły Bóg po jaka ch...... je utrzymywać !!!!!. Nawet w takich bogatych Stanach Zjednoczonych są szkoły zbiorcze, do których zorganizowany transport dzieciaki dowozi nawet 50 kilometrów !!!!!. A Wy chcecie nadal żyć jak za KOMUNY - przypominam, że ja obaliliście na własne życzenie- mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, pracę, szkoły, sklepy, przedszkola, żłobki - mieć 500, 100 +, dotacje do węgla, energii itd. - Jeśli tak to może nie trzeba było obalać KOMUNY ????. Chcieliście KAPITALIZMU, to żyjcie jak KAPITALIŚCI !!!!!. b.wschowianin !.

avatar
~xyz
18.12.2019 12:11

Taką władze wybraliśmy...no właśnie. A dzisiejsza władza mówi min. : szkoła blisko domu, nie będziemy zamykać małych, dobrych szkół, więc o co chodzi?

avatar
~głos
18.12.2019 12:29

Problem w tym, że Pan Antkowiak co innego mówił przed wyborami (obietnice wyborcze wielokrotnie już były przytaczane na zw.pl), a całkiem inaczej postępuje i kieruje Wschową. Buntujemy się przed tym, ponieważ nie na takie rządy i kierownictwo głosowaliśmy.

avatar
~wolne sondy
18.12.2019 19:15

Czy dziś we Wschowie , tak jak w całej Polsce odbył się marsz w obronie sądów ? Przecież byli we Wschowie zagorzali obrońcy https://zw.pl/news/Protesty-gromadza-coraz-wiecej-osob,135012 Gdzie dziś byli ci ówcześni obrońcy ? Czyżby osiągnęli swoje cele ? Parę osób z nich jest w radzie miasta,parę pracuje w urzędzie/ Stasiak,Sobczak,Kola/ wiec chyba jest spoko. Wygrali ,teraz muszą bronić swoich stołków.

avatar
~DO Wolne Sądy....
19.12.2019 09:30

Tu by pasowała wypowiedź forumowicza "CYRK"....., przeciętny mieszkaniec Wschowy, co pokazały lata komuny i obecne tzw, demokracji ( patrz ostatnie głosowania tych co się znaleźli na nie zasłużonych im stołkach) w wydaniu kasty pisowskiej uwielbią być prowadzeni na tak zwanej "smyczy"......gdzie u nich dobro ogółu społeczeństwa......?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl