TworzymyGłos Regionu

reklama

Urząd Miasta i Gminy we Wschowie szuka specjalistów
obrazek

Urząd Miasta i Gminy we Wschowie ogłosił nabory na cztery stanowiska pracy. Poszukiwani są pracownicy, którzy zasilą szeregi Biura Inwestycji i Infrastruktury, Biura Organizacyjnego, Biura Spraw Społecznych i Oświaty oraz Referatu Rozwoju.
Wszystkie ogłoszenia o pracę dotyczą zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu. 

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~wschowa_dla_wolności
30.07.2019 05:32

Ja miałem nadzieję że jak do urzędu wejdą "23 głosy wyborcze" Kraśnego to się coś uporządkuje wśród tych Specjalistów i Wschowa wróci na kurs względnej normalności. A tu niestety, co decyzja to obciach albo brak decyzji , wszystko po terminie itd. I to towarzystwo obiecuje że jak wygra wybory na szczeblu centralnym to wróci normalność. Dla przypomnienia obecna rządząca ekipa w gminie to koalicja PO-NOWOCZESNA-SLD-PSL i wisienka na torcie bezpartyjny specjalista Antkowiak

avatar
~Poparcie
30.07.2019 12:02

Oddałem głos na Antkowiaka, ale teraz chcąc być sobie i jemu wiernym nie wiem na kogo głosować: PO, PSL czy SLD. Każda do wyborów idzie oddzielnie. Poproszę Burmistrza o informację kogo będzie popierał.

avatar
~żałośnicy
30.07.2019 20:56

Niestety znowu wschowianie zostali wy...ni przez złotoustego kandydata na burmistrza. Dziwi mnie że niespełna rok po objęciu stanowiska koalicjanci szukają drogi ucieczki z naszego wschowskiego Titanica. Panie burmistrzu czy naprawdę jest tak żle, i nawet Pan nie daje rady ? A przecież Pan taki doświadczony.

avatar
~do żałośnika
30.07.2019 23:29

Każdy dałby radę jeżeli jest się człowiekiem i z ludźmi się dogada. Oni wtedy poszliby za szefa w ogień. Ale Burmistrzowi uderzyła woda sodowa do mózgu i czuje się wybrańcem narodu w źle pojętym przez niego znaczeniu. Teraz na Facebooku zaprasza do pracy w UMiG. Za późno. Ludzie mają swoją godność i wiedzą, że nie buduje się własnej przyszłości na krzywdzie innych. W tym przypadku zwolnionych i tych, którzy odeszli bo mieli dość lub zostali „poproszeni” o zwolnienie się. Już podobno Ci, którzy zostali w UMiG nagabują na mieście żeby ktoś zgłosił się w konkursach, bo wstyd i coraz mniej ludzi do pracy. Zaraz kolejni odejdą bo zaległości rosną. Nowi natomiast chcieliby zarabiać tyle ile pozostali, którzy dostali od Burmistrza niezłe pensyjki tylko, że Burmistrz już się zorientował, że w kasie pusto. Jeszcze jeden nieodpowiedni ruch i ... naruszenie dyscypliny finansów publicznych.

avatar
~Nabory
30.07.2019 23:34

To co dzieje się teraz u UMiG przechodzi ludzkie pojęcie. W ogłoszeniu o naborze na stanowisko ds. przedsiębiorczości wskazano konieczność wykazania się znajomością ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Tylko ta ustawa już nie obowiązuje, a została uchylona 30 kwietnia 2018 r.! Takich specjalistów zatrudnia Antkowiak. Kto ostatnio był zatrudniony do kadr? Pani Renata Chiciak. A kto jest jej przełożonym? Pan Marcin Sobczak. Witamy w zespole!

avatar
~do żałośnika
06.08.2019 22:05

Woda sodowa uderzyła niektórym urzędnikom, a zwłaszcza takim dwóm paniom psiapsiółkom. Oj , upadek będzie bolał, będzie bolał, im bardziej zadzieracie nosa.

avatar
~jeszcze chwileczka...
07.08.2019 12:53

Jeszcze chwileczka i skończy sie ten cyrk, który zafundował Burmistrz Antkowiak i obecni radni!!!!

avatar
~Nabory
09.08.2019 17:33

Ewenement na skalę kraju: UMiG Wschowa w gazetach regionalnych ogłasza nabory. Są to płatne ogłoszenia. Dla każdego potencjalnego pracownika to jest podejrzane dlaczego ludzie ze Wschowy nie chcą pracować w tym Urzędzie. Czyżby we Wschowie nie istniało bezrobocie? Raczej nie o to chodzi. Cały region huczy od informacji na temat tego, co dzieje się we Wschowie za Burmistrza Antkowiaka. Swoją drogą to krótka była ta ławka specjalistów Burmistrza Antkowiaka. Mój boże do czego doprowadził Burmistrz Antkowiak i jego ludzie!

avatar
~dd
10.08.2019 11:36

No ja bym raczej zwolnił już kilku "specjalistów" Antkowiaka, nie nadają się do pracy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl