TworzymyGłos Regionu

reklama

Gmina ogłosiła wyniki naboru na stanowiska kierownika Referatu Oświaty i dyrektora Biura Oświaty i Spraw Społecznych
obrazek

W ostatnim tygodniu rozstrzygnięto dwa konkursy na stanowiska kierownika Referatu Oświaty i dyrektora Biura Oświaty i Spraw Społecznych. W pierwszym konkursie wygrała Maria Kiczka, w drugim – Dawid Gierkowski, zamieszkały w Gorzowie Wlkp.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Mada
12.04.2019 18:28

Jeszcze nie znacie, a już krytykujecie. Brawo. Pozdrawiam pana dyrektora Biura Oświaty i Spraw Społeczny i życzę Panu więcej życzliwości od mieszkańców.

avatar
~DO-mada
13.04.2019 14:48

A ci co tu piszą co o tym CYRKU, to niby kto????, nie życzliwi mieszkańcu naszego miasta i gminy???. Co z tobą jest nie tak "mado"???. Czy to u wasz już wrodzona cech dzielić ludzi na więcej i mniej życzliwych, gorszy i lepszy sort....???. Tego tzw. BIZANCJUM Merostwa w wydaniu tej przypadkowej świty to nasi mieszkańcy nie zapomną do końca swoich dni !!!!!. Sorry, ale to jest szczy obłudy i fałszu w waszym wydaniu - w waszym bo jak mniemam ty też do nich się zaliczasz...!. Ten wstyd będzie was prześladował aż do końca waszej kadencji - oby była krótsza .......!

avatar
~mada
13.04.2019 16:35

Nic nie zrozumiałam z tego Twojego bełkotu.

avatar
~CYTAT...
13.04.2019 23:08

A.EINSTEIN, ....." głupota ludzka i Wszechświat jest nieograniczony, co do Wszechświata nie jestem tego pewien...."""", jak ulał pasuje do ciebie i waszej pisowskiej ideologi dot. pracy dla idei!!!!!.

avatar
~ACH TO TY !
13.04.2019 23:16

A co ja mogę na wtórny, ciągle narastający ( jak 2 x 2 jest 6) w twoim środowisku analfabetyzm...?, co ja biedny nauczyciel mogę ....?. To już twój, wasz problem, wasze rozumowanie - przecież to wasz premier jest u was alfa i omegą i wtóruje w tym wszystkim swojemu prezesowi...... Pytanie : - jak długo, jak jeszcze długo to potrwa.....?. Jak ja to słucham, jak ja to widzę to mnie, cytat. ..." ŻYCIE MNIE MNIE", oj jak mnie mnie !.

avatar
~MIECZysław
15.05.2019 13:24

Czy ktoś wie czy Mietkowi już zapisuje się "czysta karta", bo na mieście mówią że w urzędzie ekipa I lOVE WSCHOWA zaczęła zdejmować krzyże w urzędzie. Prawda czy fałsz?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl