TworzymyGłos Regionu

reklama

Poseł Ast o przywróceniu połączeń autobusowych na czwartkowej sesji w Szlichtyngowej
obrazek

Poseł Marek Ast uczestniczył w czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Szlichtyngowej. Przed sesją doszło do spotkania posła z panią burmistrz Jolantą Wielgus, gdzie rozmawiano o bieżących problemach gminy. Jak wynikało z wypowiedzi posła podczas sesji – obie strony zadeklarowały chęć współpracy, a poseł Ast chęć pomocy.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Pasażer
26.03.2019 13:24

Czy to znaczy, ze poseł reaktywuje Państwową Komunikację Samochodową - czyli PKS Wschowa ??? ( ma taka moc jako poseł pis ?) Jest w stanie to zrobić...?. Pytanie; a kto za to zapłaci?, jaka będzie netto pensja dla przyszłych kierowców KKS-u?, czy podobna jak obecnie mają nauczyciele będący na garnuszku Państwa pisowskiego ...?. A jak dojdzie do strajków - powiedzmy tych kierowców to tez będą ich tak tak samo zwodzić jak naszych kochanych niezastąpionych nauczycieli ....?. A tak nawiasem mówiąc; - szanowni państwo nauczyciele jak się czujecie jak wasi dawni uczniowie - obecnie politycy, posłowie i ministrowie pisowscy Was tak teraz traktują..???, - czyli wasz cały wysiłek włożony w wyszkolenie tych ludzi poszedł w przysłowiowe BŁOTO !!!. Czyli dawny Wasz uczeń będący dzisiaj w pisowskim rządzie ma Was gdzieś .......... !!!!. Dzisiaj ich głównym i naczelnym nauczycielem jest jak widać poseł z Nowogrodzkie...!, Ale, ale..... jego tez przecież kiedyś jakiś nauczyciel uczył i co z niego wyrosło .......?. Oj nauczyciele nauczyciel kogo Wy i czego uczyliście, ze teraz tak Was T R A K T U J Ą ???.

avatar
~Adaś
26.03.2019 14:23

Ad. "ext7" Krzysiu..... jaki układ zostanie zbudowany to nikt nie wie, (myślę o jesieni) ale skoro padło pytanie to każdy może sobie pomarzyć ? To, że PiS i PO powinni powstrzymać się od "gryzienia" to jest oczywiste ….. powiem, że na te partie, a może inaczej, na ich liderów powinniśmy już nie głosować . Polska została skłócona na każdym szczeblu organizacji administracyjnej, politycznej, rodzinnej a nawet i religijnej…… brat do siostry mówi Ty …. moherowa entuzjastko... z odpowiedzią … spieprzaj dziadu, oddaj Vat ? Jest to już zbyt lubieżne i nieprzyzwoite dla mnie, abym dalej dawał się tak traktować ( każdy z nas) więc ja mam wielkie oczekiwania. Łatwo się mówi ale kto ma dokonać tego silnego odbicia ? W "Wiosnę" nie wierzę, wszakże p. Biedroń to poczciwota ale brak mu odpowiedniego temperamentu i zbyt dużo w nim pierwiastka populistycznego, deklaracji nieskalkulowanych lub z grozą "krat więziennych" - to jest aż nadto "tahtcherowskie" …. kopalnie do całkowitej likwidacji a elity do więzień. Dumałem Krzysiu nad tym i już od jakiegoś czasu, kierując się neutralnością, w mojej ocenie podoba mi się szef PSL ( ja z nimi , nic a nic ….. jadam tylko to co Oni stworzą do jedzenia ) p. Kosiniak-Kamysz . On sam nie rolnik więc czemu w tym środowisku to nie wiem, ale jako "polityczny" lekarz już w samym głosie daje zaręczenie uczciwości choć każdy z nas wie , że to dalej mało . Intuicja. Skoro pytasz to odpowiadam ….. ja zamieniłbym - p. Schetynę na "montera" a "projektantem" uczyniłbym p. Kosiniaka-Kamysza. To są tylko moje marzenia, w realu "The show must go on" …… a demokracja została już "zlizana" . Adaś

avatar
~ext7
27.03.2019 18:26

Cześć Adam! Przepraszam ,że dopiero dziś ,ale spektrum spraw ,które poruszyłeś ,dość szeroki był.(odnieść się do nich, w dwóch zdaniach nie sposób) Dziś mam ciut więcej czasu, więc pozwolę sobie. Adaś mnie się wydaje ,że o tym jaka będzie UE, Polska AD.2020 zdecydują majowe wybory. Jeżeli zwycięży zdrowy rozsądek, to UE powróci na właściwe tory ,zgodne z założeniami ojców założycieli(Schuman ,Adenauer itd. Jeżeli zdarzy się inaczej i wygra korpolewactwo, to UE się rozsypie. Zauważ, pierwsi zbiesili się Angole, a po nich lawinowo :Austria, Hiszpania ,Włochy o krajach Europy wschodniej nie wspomnę ,bo to dość oczywiste. Ludzie doszli do wniosku, że nie po to wybierają parlamentarzystów, prezydentów w swoich krajach, żeby potem rządził u nich jakiś pacan z Brukseli. Tak po prawdzie ,to pewności nie mam czy Brukseli ,a może Berlina-Paryża. Napisałeś ,że społeczeństwo nasze skłócone. Głowę zawracasz. Jakie ono tam skłócone?? Tylko głupek kłócić się będzie z bliskimi z powodu odmiennych poglądów. Można dyskutować ,przekonywać się wzajemnie, ale kłócić?? Jak chodzi o wiosennego Robercika ,to uważam,że to taka bezideowa korpowydmuszka ,podobna do Petru AD2015(o czym pisałem w 2015r) PSL przestał dla mnie istnieć w okresie ,kiedy to Kazik Staszewski wyśpiewał wiekopomną pieśń „Lewy czerwcowe” –wiesz to ta z refrenem „Panie Waldku pan się nie boi itd.. Jak o demokracji mowa ,to przypomniałem sobie wypowiedź prof. Andrzeja Nowaka, który stwierdził ,że dziś mamy do czynienia emokracją -wybór ,którego jedynymi kryteriami nie zdrowy rozsądek i logiczne myślenie jest, a emocje. Hmm.. Trudno się z tą teza nie zgodzić.

avatar
~Adaś
26.03.2019 15:28

Ad. R8 - forumowiczu...….. bardzo dziękuję za "przypomnienia" YT z 2013 wystąpień p. Palikota. Bardzo aktualne i na dzisiejszy czas . Gospodarka wolnorynkowa byłaby w stanie sobie w wielu sprawach sama poradzić i przekuć to w sukces dla państwa aby i wtedy i dzisiaj to państwo nie "wpieprzało" się w małe rodzinne biznesy …. po kasę. Adaś

avatar
~DO-do...
27.03.2019 10:48

Czy forumowicz R8 musi zawsze pisać teksty o sobie i swoich kompleksach........?. Jestem za tymi co akcentują swoje niezadowolenie z tak zwanej prowizorki w działaniu radnych i posłów pisu pokazując to w głosowaniu na "ŁAPKI +" !!!!!. Brawo - to strasznie buduje normalnych naszych mieszkańców na tym portalu !!!!!

avatar
~Bez Auta.
02.04.2019 16:46

wydaje się, że jeżeli PiS przyjmie ustawę o PTZ wg. projektu Ministerstwa Infrastruktury UD 126, to chyba nie należałoby spodziewać się poprawy, Oni planują za darmo, a nawet chyba bez przetargów, oddawać rynek pozamiejskich linii autobusowych dla przewożników , zamiast "sprzedawać" za cenę świadczenia usług na liniach nierentownych - takiego systemu chyba nawet najbogatsze państwa nie zdołałyby wytrzymać.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl