TworzymyGłos Regionu

reklama

Sonda: wypadek czy zamach?
obrazek

10 kwietnia 2010 roku o godzinie 8:41 w smoleńsku doszło do katastrofy polskiego, rządowego TU-154. Dziś, dokładnie osiem lat później zapytaliśmy mieszkańców Leszna i Wschowy w jakich okolicznościach dowiedzieli się o tym zdarzeniu i czy ich zdaniem był to wypadek czy jednak zamach.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Maciek
12.04.2018 15:34

Dla dociekliwych polecam prześledzić wątek na forum lotniczym : http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/15-wypadki_i_incydenty_lotnicze/24626-2010_04_10_tu_154_samolot_prezydenta_rp_rozbil_sie_pod_smolenskiem.html

avatar
~Kotwicki Jan
30.04.2018 10:21

W najnowszej "Gazecie Polskiej"/tygodnik ukazujący się w środy/jest obszerny ale częściowy raport na temat zbrodni pod Smoleńskiem. Jeszcze można dostać!

avatar
~ext7
30.04.2018 13:08

ad „Jan Kotwicki” Panie Janku ten raport opublikowany w GP czytałem i jestem rozczarowany. Po tych buńczucznych zapowiedziach spodziewałem się czegoś więcej.. Przecież ten oprócz tez opartych na domysłach, nie zawiera nic ponadto.-żero konkretów

avatar
~@XYZ!!!
30.04.2018 13:34

Szczyt-szczyt !!! dyskusji pseudo ekspertów/niejakich ormowców i wszelkiej maści specjalistów od katastrof lotniczych i wybuchów na forum zw.pl sięga zenitu G......ZNY !!!. Pisowska kasta na czele z naszą mieszkanką nie jest w stanie rozwiązać problemów ludzi chorych, niepełnosprawnych protestujących w Sejmie pozostawiając ich na długi weekend na korytarzach, a sami w imię miłosierdzia do ludzi chorych i potrzebujących "uciekli" na wygodny wypoczynek ze swoimi rodzinami........... Za czasów Rządu PO i PSL ta sama Kasta PiS umiał tych samych protestujących wspierać i bałamucić obiecankami !!!!!. W chwili obecne kierując się cynizmem, obłuda i fałszem nastawiają jednych na drugich..... Nie są wstanie pomóc ludziom w tak prostych sprawach, a co dopiero przeprowadzić śledztwo Smoleńskie w stylu Macierewicza !!??????. A już szczytem jest ! jak lokalni pisowcy próbują udawać w tej sprawie ekspertów !!!!!!!

avatar
~Kotwicki Jan
30.04.2018 15:20

Styl w jakim powyżsi forumowicze prezentują swoje racje przypomina stalinowskich propagandystów z najczarniejszego okresu PRL. Czy wy w ogóle możecie pisać? Piana z mordy nie zalewa wam klawiatury?

avatar
~ext7
30.04.2018 14:46

ad ” ~@XYZ!!!” Bez obrazy, ale tyś się pewnikiem z choinki zerwał. Przecież my tu teraz nie o tym!! A tak swoją drogą ,to dziwi mnie ,że ZW opublikowało ten Twój bełkot Noo...być może doposażyli serwer o kolejny HD i te kilkadziesiąt bajtów jest dla nich bez znaczenia.

avatar
~Lechoslaw
06.04.2020 18:45

Antoś mówi zamach !! W p odtekscie Tusk Putin i reszta gorszej zmiany. Wybieraj !!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl