TworzymyGłos Regionu

reklama

Polsce Niepodległość przynieśli robotnicy
obrazek

Pierwszego marca przypada Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. W tym roku obchodzić będziemy również setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Niejako łącząc obie te ważne uroczystości w Muzeum Ziemi Wschowskiej odbył się wykład Piotra Sobańskiego „Józef Piłsudski i tradycje walk o Niepodległości w XIX i XX w.”

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~ext7
09.03.2018 15:26

ad"Jan Kotwicki" Panie Janku !! Historii zakłamanej, pudrowanej ,lukrowanej to, ja uczyłem się w latach siedemdziesiątych w szkole. Problem w tym ,że w tej słyszałem jedyną ”słuszną prawdę” , a ta nijak się miała do przekazu moich rodziców, dziadków (oni nie mieli żadnego interesu żeby wprowadzać mnie w błąd) i chyba dlatego dość nieufnie podchodzę do przekazu ludzi ,tych co pudrują i lukrują. Przecież znane są przypadki ,gdzie CHŁOPCY Z LASU „popisali” się najzwyklejszym BANDYTYZMEM, ale o tym Leszek Żebrowski milczy, co może oznaczać ,że pudruje i lukruje Jak o Grossa chodzi to, sprawa prosta. Facet za pieniądze (niczym prostytutka) publikuje wredne łgarstwa , bo te się sprzedają. Wcześniejsze jego publikacje były finansową klapą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl