TworzymyGłos Regionu

reklama

Spółka wygrała przetarg na pielęgnację zieleni miejskiej w 2018 i 2019 roku
obrazek

Spółka Komunalna w latach 2018 i 2019 zajmie się pielęgnacją zieleni miejskiej i wycinką oraz nasadzeniem drzew. Tak wynika z ogłoszonych wyników przetargu. Nie została jeszcze podana do informacji publicznej wiadomość kto zajmie się wycinką drzew w lasach stanowiących własność gminy Wschowa.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~wybory 2018
21.02.2018 18:34

Kto zostanie burmistrzem dowiemy się już za kilka mies. CZY BĘDZIE TO Czopek, Giezek,Kola...tego jeszcze nikt nie wie. NA PEWNO BĘDZIE..... ciekawie. CZOPEK MÓWI ZE JEST GOTOWY ALE DO Czego .....?

avatar
~czytelnik
21.02.2018 21:35

Naprawdę ktoś bierze na poważnie kandydaturę Giezka??? To już we Wschowie nie ma rzetelnych, uczciwych i mądrych ludzi??? Tak nisko upadliśmy???

avatar
~Lobo
21.02.2018 22:22

Cięcie drzew należy robić systematycznie co roku, ale na litość boską zróbcie to zgodnie z zasadami, a nie jak podoba się panu "Zbyszkowi", przecież on nie ma zielonego pojęcia jak prawidłowo takiego cięcia wykonać. Jak skończy się wasza bezmyślna władza nieuków to te drzewa będzie trzeba wyciąć. Ukończenie szkoły za pieniądze nie oznacza, że nabyliście określoną wiedzę i umiejętności!

avatar
~j 23
22.02.2018 08:03

O skali nepotyzmu i kolesiostwa w dzisiejszej SK niech świadczy porównanie ilości osób rodzinnie powiązanych z dzisiejszą władzą a tego za poprzednich prezesów nie było.

avatar
~do wszystkich wielbicieli
22.02.2018 08:03

Przestańcie " Nudzić Konia " z tym Giezkiem !.

avatar
~Wschowianka
22.02.2018 08:37

Przemku z Przyczyny Górnej ty zmien swoj styl bo kazdy kto cie zna odczyta kto pisze te chwalebne dla vice burmistrza komentarze.A z tym rzemioslem to z lekka przesadzasz.Ty najbardziej sie o tym przekonasz po wyborach.

avatar
~do radnych
22.02.2018 10:43

Proponuję zacząć kontrolę od doktora i tego zatrudnionego w radzie nadzorczej S.K z Malczyc .Następnie od prokurenta i jego ciotek ,kuzynów . Patalasowa też nie jest kryształowa tak samo jak ta zatrudniona na stanowisku prezesa S.K . Tam dopiero wyjdzie powiązanie i układ . To trzeba prześwietlić bo my społeczeństwo musimy wiedzieć jakich mamy rządzących w tym mieście za nasze pieniądze . Nie należy tolerować kolesiostwa i układu rodzinnego brat , siostra , wujek i ciocia . To jest nepotyzm w czystej postaci . To trzeba nagłaśniać i pokazywać społeczeństwu jaka jest ta władza zakłamana i dwulicowa . Jest okazja jeszcze przed wyborami pokazać strukturę powiązań naszych pseudo władzy bo tego wymaga przyzwoitość radnych aby pokazać swoim wyborcom jak ich władza wykiwała idąc po władzę w naszym mieście ze sloganami na ustach . Pomawiała wszystkich o wszystko co złe i najgorsze a sama co zrobiła w pierwszej kolejności pozatrudniała własne rodziny na stanowiska i swoich pociotków .My jako wyborcy domagamy się ujawnienia powiązań rodzinnych ratusza , S.K , C.K i .R oraz wodociągów .

avatar
~Krzysztof.O
22.02.2018 11:30

Rzucanie ...ŚMIAŁYCH ,,oszczerstw.,, (...) w kierunku radnego daje nam mieszkankom sygnał ze radny ,,możne,, być dobrym burmistrzem.

avatar
~R8
27.02.2018 18:44

Dwie strony komentarzy w tym kilka poważnych elaboratów tylko dlaczego nie na temat artykułu? Cały zbiór personalnych wycieczek i prawnych analiz ważnych, ale na sesji Rady Miejskiej lub w pismach do prokuratury albo CBA. Informacja, że SK będzie się zajmować zielenią miejską nie znaczy jeszcze, by miał się zarząd lub rada nadzorcza chwytać za kosiarki i ganiać po trawnikach. Choć z drugiej strony może by im się przydała reedukacja przez pracę?

avatar
~mieszkaniec
08.03.2018 20:38

Pomijam powyższe polityczne rozważania. Pilne! Proszę odpowiedzialnych za wycinkę drzew zająć bardzo pilnie drzewem po lewej stronie Poczty Polskiej przy Westerplatte. Drzewo posiada duże suche gałęzie, które zagrażają osobom tam przechodzącym.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl