TworzymyGłos Regionu
Ulica Kamienna oficjalna otwarta
obrazek

Choć mieszkańcy Wschowy już od ponad miesiąca mogą cieszyć się z jazdy i parkowania na nowej ulicy Kamiennej, to dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie, w którym udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych powiatu wschowskiego, gminy Wschowa i wicewojewoda lubuski Robert Paluch.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar
~Antoni
06.12.2017 19:04

Panie Kotwicki Janie zalecam panu pokorę i dystans do siebie . Ani z pana alfa ani omega tak w pisaniu i czytaniu . Dobre rady pan dajesz innym a sobie ? . No i gdzie i w jakim piśmie wynajdujesz pan tych " geniuszy " .

avatar
~fifi
06.12.2017 20:20

a Ten w okularach..to kto to.. przecież On nie zna sie na paragrafach! podpisuje bzdety co Jemu podsuną !!! łaski... jest butelka! widzę dno..On tego nie widzi!!! KTO GO WYBRAŁ!!!!!!!!??????????????

avatar
~mieszkaniec Wschowy
06.12.2017 22:39

Kotwicki, obrażaniem każdego mieszkańca i nazywaniem go komuchem może nie długo skończyć się dla ciebie w sądzie

avatar
~Jan Kotwicki
07.12.2017 07:58

Mieszkańcy Wschowy, jako całość są ofiarami postkomuny. Sami sobie jesteśmy winni gdyż przegapiliśmy transformacją ustrojową. Kluczowe pozycje ważnych instytucjach i organizacjach zajęli byli czerwoni. Co prawda jest to zjawicko ogólnopolskie ale na Ziemiach Zachodnich występujące najszerzej. To zjawisko omawia na spotkaniach lub opisuje w swoich felietonach red. Stanisław Michalkiewicz, którego szczególnie polecam. Wmawianie mi że uważam wszystkich Wschowian ża lewaków jest podłym nadużyciem.

avatar
~@, @ JK!
07.12.2017 08:48

Jeśli ktoś tu jest OFIARĄ to tylko autor powyższego wpisu. 27 lat po transformacji, a on wszędzie widzi "czerwonych" - to jak poplątanie z pomieszaniem. Jeśli już to w słusznie mienionych czasach był w Polsce socjalizm realny, a nie tzw."Jana Komuna". Jeśli jednak ktoś czyta tego typu wypociny, na które sam się powołuje to odstępstw od ........... jak w" banku", w którym wg. sugestii JK na pewno siedzi "czerwony" i czatuje na jego srebrniki . Najwyraźniej JK nie czyta nic na temat przemian ideologicznych jakie serwuje nam obecnie PiS, z których na sto procent wynika, iż ich przywódca serwuje nam rządy dyktatury demokratycznej na poziomie wczesnego bolszewizmu w b/ZSRR i b/nacjonalistycznych Niemiec. Jak znam życie i poglądy JK to on na pewno idąc za znanym klasykiem powie, że " czarne to białe, a białe to czarne" - z uwagi na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim spokoju i pokoju, oby Wam Wszystkim ich nie zakłócił swoim czarnowidztwem JK!...

avatar
~ext7
07.12.2017 12:39

ad "Jan Kotwicki" Panie Janku ! Po jaką cholerę wdaje się pan w „pyskówki” z ludźmi, których mózg uplastyczniły lewackie media? Przecież oni nie ogarniają tego co stało się w 89 i po. Dla nich te pierwsze(niedemokratyczne - po styropianowej rewolucji)wybory były Ok. Nie zdają sobie sprawy ,że te cztery lata potrzebne były czerwonym na ugruntowanie uprzywilejowanej pozycji. Oni nie zadają pytania ,co po 89 pozostało z 21 solidarnościowych postulatów???. Nie zauważają ogromu krzywd jakie III RP zafundowała tym, co o WOLNOŚĆ i SUWERENNOŚĆ Polski walczyli(wielu z nich życie dla sprawy poświęciło). Panie Janku mnie ten Pana prawicowy radykalizm nie dziwi ,ale z całym szacunkiem Michalkiewicz i Braun ???Przecież to, taka ultra prawica (dla mnie nie do przyjęcia)

avatar
~Jan Kotwicki
07.12.2017 15:12

Do ext7: Trafna diagnoza! można jeszcze dodać że w rodzinach byłych PZPR-owców pielęgnuje się nostalgię za "dobrymi czasami" kiedy to oni byli uprzywilejowani, wszystko przychodziło łatwiej jednym słowem: Kto raz został królem , zachowa majestat na zawsze! Jest to cytat czesto przytaczany przez red. St. Michalkiewicza. I tak oto doszedłem do mego idola, założyciela mojej partii UPR. On jak i Braun nie są radykałami . owi panowie posiadają wyjątkową spostrzegawczość i zdolność stawiania trafnych diagnoz. Ale jesto bardzo, bardzo obszerny temat!

avatar
~do JK
07.12.2017 15:26

Kotwicki , nie rób z siebie błazna !

avatar
~Wschowianin
07.12.2017 16:19

Do Kotwickiego - Gdyby nie ta komuna , co dała ci wykształcenie i darmo ziemie ojcu z której to dzisiaj żyjesz , sprzedaży działek, to dzisiaj byś był dziadem a komputer widziałbyś na wystawie sklepowej . Wielki cwaniak się znalazł i "czerwonymi" wymachuje . Przypomnij sobie jaki był z ciebie gospodarz , jak mieszkałeś i z kim ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl