reklama
Jak informuje nas przewodnicząca Rady Miejskiej we Wschowie Hanna Knaflewska-Walkowiak pani burmistrz Danuta Patalas, a szerzej wschowski Urząd, nie przygotują projektu uchwały, który został zaakceptowany przez panią Kurator Oświaty. W związku z tym taki projekt zostanie przygotowany przez radnych. To z kolei będzie wymagało trochę czasu i póki co nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się sesja Rady Miejskiej we Wschowie.
czytaj całość artykułuJedem rok jest. Malo przekpmujacy gdyz ukszuje kpnradowo i lgim ze sa najlepszymi szkolami a jak to sie ma. Z ostatnich 3 lat i wtedy wyciagnac srednia.teraz jest ta wiadomosc od pana malo obiektywna prosze poprawic
Szkola w siedlmicy taki niski wynik Wstyd po co utrzymywac szkple jal takie slabe sa wyniki Co nauczycielu robisz na lelcji
Zacznę kolokwialnie, ale P. Burmistrz należałoby przyrównać do rozwydrzonego bachora któremu w ramach uspokojenia można dać tylko klapsa w tyłek ( smutna konkluzja ). Została P. Burmistrz wybrana przez społeczeństwo i ma realizować " Jego" wybory w ogólnym słowa znaczeniu, nie realizować swoje niedorzeczne pomysły. Dlaczego nie było Pani na spotkaniach radnych poświęconym edukacji (kluczowe znaczenie dla każdej gminy , czy województwa ) przy trzecim spotkaniu szybko się ulotniła - przejaw niekompetencji bądź tchórzostwa... Dlaczego nie chce się wprowadzić dobrego projektu dla ogółu , zatwierdzonego choćby przez Panią Kurator. Wniosek wydaje się taki, iż karty zostały rozdane i P. Burmistrz zrobi "wszystko " by doprowadzić do zamknięcia Gimnazjum bądź nie powołania Szkoły Podst. Nr.6 oraz jak cel działania ma P. Ratajczak. Jeżeli P. Burmistrz ma problem z przygotowaniem uchwały o oświacie ( nie liczy się z wolą społeczeństwa ), to może zaangażować wyżej powołane władze , chociaż by w postaci P. Wojewody itp.
To nie wina nauczycieli, jeżeli jest np.5 uczniów w klasie i to słabych to żadne moce i siły nie pomogą podnieś wynik nauczania. W licznych klasach ta 5 uczniów słabych ginie wśród 10 czy 14 średnich lub b. dobrych uczniów, którzy podnoszą średnią nauczania. I to tyle prostego wyjaśnienia niskich wyników nauczania na wsi.