TworzymyGłos Regionu

reklama

Krzysztof Grabka vs Dawid Techman
obrazek

Były burmistrz Miasta i Gminy Wschowa oraz redaktor naczelny Naszych Wschowskich Spraw ubiegają się o mandant radnego Rady Miejskiej we Wschowie z okręgu nr 10 . Wybory odbędą się 7 sierpnia.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~alojz@Owoc
24.07.2016 08:22

już napisałeś kolejny donos czy wszystko odbyło się zgodnie z zgodne z prawem?

avatar
~Krzysztof Owoc
24.07.2016 16:14

@alojz Kolejny donos ? Proszę przedstaw się oficjalnie i spotkamy się w sądzie za takie szkalowanie. Jeszcze raz pytam. Kiedy odbył się przetarg na lokal,w którym twoja żona pracuje ?

avatar
~alojz@Owoc
24.07.2016 22:07

sorry nie donos a zawiadomienie.

avatar
~Krzysztof Owoc
25.07.2016 09:53

@alojz Z żoną radną mam się spotkać w sądzie czy sama przeprosi za kłamstwa o mnie w ostatnim swoim tekście w Naszych Wschowskich Sprawach ?

avatar
~Krzysztof Juśkiewicz
25.07.2016 16:48

czytałem niedawno w pewnym dzienniku ogłoszenie: za długi żony nie odpowiadam. Wybacz ale w wolnym czasie gdy nie jest radną niestety nie rozmawiamy o Tobie i o twoich problemach . Numer do niej znasz, jeśli nie dopytaj w TVN. bez odbioru. miłego urlopu

avatar
~Jan Kotwick
26.07.2016 10:14

Mieszkańcy Wschowy już zadecydowali że Pani Burmistrz pozostaje na swoim stanowisku. Dopełnienie tej decyzji powinno nastąpic podczas wyborów uzupełniających. Wybór D. Techmana potrzebny jest Pani Danucie Patalas do utrzymania wiekszości w Radzie Gminy a co za tym idzie, do przywrócenia stanu po ostatnich wyborach samorządowych. Zjednoczeni pod obłudnym szyldem "Wschowa Razem" różnej maści polityczni gracze doprowadzili Krzysztofa Grabkę do odłożenia na bok wszelkich honorowych zasad stawiając go naprzeciw kandydaturze młodzieńca ratusza. Do wyborów Pan Krzysztof Grabka będzie promieniował dobrocią, pobożnością i bezgranicznym miłośierdziem ale po wygranej powyłażą z nor dotychczas ukrywający się przed światłem dziennym różni tacy fachowcy, którzy już tam będą wiedzieć jak owe zwyciestwo skonsumować. Ale jest wyjście - podam przykład: Oto na boisku piłkarskim często można zaobserwować scenę kiedy to zawodnik jednej z drużyn ulega kontuzji i jego koledzy wybijają piłkę na aut by wynieść kontuzjowanego poza boisko. Sędzia wznawiając grę, zgodnie z przepisami zarządza wyrzut z autu drużynie przeciwnej. A co robi zawodnik egzekujący? Oddaje piłkę przeciwnikom otrzymując brawa kibiców obu drużyn. Jak to przenieść na obyczaj polityczny? A jak to wykonać? Prosta sprawa Ma Pan w domu fachowca - syna Wojtka, który zna się na rzeczy i na pewno dobrze doradzi! Wschowianie i Pańscy uczniowie czekają nahonorową zagrywkę / o dzieciach nie wspomnę/!

avatar
~były Wschowianin
31.07.2016 11:02

Powiem tak... Pana Grabkę oraz Dawida znam osobiście. Pierwszy były fajny nauczyciel SP 2. Drugi uczeń tej szkoły. I teraz jeden i drugi startuje w wyborach. Zadaję sobie pytanie po co? Do koryta. Takie wypowiedzi jednego i drugiego, że chcą dobra dla Wschowy,mnie poprostu (...). Lepiej niech już nic nie mówią bo mnie krew (.. ) zalewa. Jeden nic nie zrobił dla młodych aby żyło się lepiej i wielu w tym i ja musieliśmy wyjeżdżać za przysłowiowym chlebem. Bo gdzie niby mieliśmy pracować? W kolejnych supermarketach? Zarabiać( biorę z czapy) 2000 zł przy dobrych lotach oczywiście. I teraz chce wielce pomagać,a gdzie on był przez ostatnie kilka lat? W (...). Drugi kandydat no cudotwórca (...) zamieni wodę w wino i sprowadzi do Wschowy fabryki na miarę Mercedesa i to w przeciągu tak krótkiej kadencji,ponieważ ma młode i świeże spojrzenie na świat. I tak obserwuję to wszystko z daleka i patrzę jak to się potoczy dalej. Jedno tylko wiem na pewno P.Grabka ma więcej klasy ponieważ czytając wypowiedzi jednego i drugiego p.Grabka nie wytyka Dawidowi jakim był uczniem a mógłby ale Dawid wytyka P.Grabce ze ma dwunastoletnie doświadczenie w zadłużeniu. To już jest niestety zachowanie poziomu Faktu bądź Super Expresu.

avatar
~Do alojz
01.08.2016 15:37

Gdzie, kiedy i jakie ulotki roznosił Buczek? Proszę nie kłamać ;)

avatar
~do do Alojz
01.08.2016 18:33

Oni potrafią tylko kłamać i mącić. Tak szczurza rasa

avatar
~zacisze
01.08.2016 20:17

Wschowa okręgu nr.10 zastanówcie się przed niedzielnym głosowaniem bo jeśli Techman wygra to Wschowa jest przegrana jak ktoś kyo podpisuje się pod nie swoimi tekstami miałby być radnym to wstyd i hańba

avatar
~do kotwickiego
05.08.2016 12:19

Panie Kotwicki wsadź pan sobie główkę pod zimną wodę może to panu pomoże powrócić do stanu równowagi psychicznej . Nie wygrała a raczej przegrała ponad 2000 głosów za odwołaniem , a reszta olała ją bo i tak ona do niczego im nie jest potrzebna . Zważ pan na to że nie tylko czytają to ludzie nie umiejący wyciągać wnioski z tego co pan tu opisujesz ( zazwyczaj stek bzdur ) ale ludzie myślący i wykształceni a pan odkrywasz takie cuda w które oni i tak nie uwierzą bo są mądrzejsi od pana . Pan już pokazał swoją klasę i zaangażowanie i daj sobie chłopie spokój z tą analizą sytuacji , takich jak pan oni nie potrzebują w swoim ugrupowaniu , pan już jesteś trupem politycznym i trzeba się z tym pogodzić .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl