TworzymyGłos Regionu

reklama

Kolejny sukces Julii Molik.

Wyróżnienie w konkursie Złota Żaba

Czwartek, 22 kwietnia 2021 o 09:14, aktualizacja Czwartek, 22 kwietnia 2021 o 09:48, autor: 0
Kolejny sukces Julii Molik.

Wczoraj poinformowaliśmy o powołaniu Julii Molik do Kadry Narodowej U14K w koszykówce, a już dziś ogłaszamy jej kolejny sukces. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie została wyróżniona w konkursie "Złota Żaba 2020/2021"

Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie:

Julia Molik, uczennica VII klasy, uzyskała wyróżnienie w XXVIII prestiżowym konkursie ,,ZŁOTA ŻABA" dla Uczniów Szkół Podstawowych w dziedzinie języka polskiego i literatury, którego organizatorem jest Fundacja Edukacji Społecznej EKOS z siedzibą w Swarzędzu.

Zadania konkursowe z języka polskiego układa doświadczony zespół złożony z nauczycieli szkół społecznych prowadzonych przez Fundację oraz pracowników Instytutu Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. W konkursie wzięło udział 1829 uczestników z województw: lubuskiego i wielkopolskiego.

Konkurs promuje uczniów, którzy łączą wyobraźnię z umiejętnością szukania niebanalnych rozwiązań. Taką właśnie uczennicą okazała się Julia, która z rąk dyrektora, Pana Macieja Grabianowskiego, odebrała dyplom z wyróżnieniem oraz nagrodę. Julio, gratulujemy Ci obecnego sukcesu i życzymy dalszych!

Sukces sportowy:

Julia Molik na co dzień trenuje pod okiem trenera Mariusza Zgrzebnickiego w drużynie kadetek WSTK Wschowa. Wczoraj otrzymała powołanie do szerokiej Kadry Narodowej U14K [CZYTAJ WIĘCEJ].

Julii życzymy dalszych sukcesów i determinacji w łączeniu sportu z nauką.

Źródło/foto: SP1 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl