TworzymyGłos Regionu

Kolejna pomoc dla Ukraińców

Środa, 17 sierpnia 2022 o 12:19, aktualizacja Środa, 17 sierpnia 2022 o 14:30, autor: 2 356
Kolejna pomoc dla Ukraińców

Kolejna pomoc dla Ukraińców
Powiat Wschowski przekazał sławskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej towary żywnościowe o łącznej wartości 14,5 tysiąca złotych. Żywność będzie rozdysponowana wśród uchodźców wojennych, którzy znaleźli schronienie na terenie naszej gminy.

 Jest to kolejna forma pomocy humanitarnej, zorganizowanej przez sławski OPS, której celem jest udzielenie wsparcia potrzebującym Ukraińcom.

(slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Yy
17.08.2022 20:59

Ludzie juz nie przesadzajcie z da pomocą Wojna trwa prawie pół roku a my nadal im pomagamy. Na terenie naszej gminy są bardziej potrzebujacy. (…)

avatar
~Wschowianin
19.08.2022 06:58

Są faktycznie potrzebujący ale i też lenie i kombinatorzy którzy wystawią rękę po byle co , co tylko dają za darmo . Jestem jak najbardziej za pomocą bo Ci ludzie nie chcieli tu przyjechać a musieli . Mam tylko jedno pytanie ? CZy nie lepiej by było kupić to co faktycznie potrzebują ? .Wiele osób przekazuje harytatywnie wiele rzeczy .W sklepach też są kosze dla tych ludzi bo mieszkańcy tam zostawiają różne produkty .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl