TworzymyGłos Regionu

reklama

Jakub Krakowian pobił 3 rekordy Polski! [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 31 maja 2021 o 13:03, aktualizacja Poniedziałek, 31 maja 2021 o 14:00, autor: 1
Jakub Krakowian pobił 3 rekordy Polski! [ZDJĘCIA]

Jakub Krakowian - trener na siłowni CKiR we Wschowie - fenomenalnie zaprezentował się na zawodach Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zdobył złoty medal w kategorii juniorskiej oraz srebrny w seniorskiej. Młody wschowianin ustanowił 3 rekordy Polski. Serdecznie gratulujemy!

Przysiad 300kg - rekord Polski
Wyciskanie 177,5kg - rekord Polski
Martwy ciąg 285kg
Total 762,5kg - rekord Polski
(PRZEBITY O 60kg!!!)
 
- Tegoroczny Puchar Polski to były zdecydowanie najtrudniejsze zawody w moim życiu, piękna walka do samego końca z Grzegorzem Heinze w kategorii juniorskiej oraz niespodzianka w postaci 2 miejsca w kategorii seniorskiej. Razem z Bartoszem Zajączkowskim zrobiliśmy kawał dobrej roboty, wręcz niesamowitej - po prostu dziękuję! - relacjonuje zawodnik.
 
To kolejne świetne wyniki Jakuba. W grudniu 2020 r. informowaliśmy o sukcesie, jakim był tytuł Mistrza Polski w Trójboju Siłowym Sprzętowym. Wówczas uzyskał 1 miejsce z wynikiem total 720 kg (rekord polski raw). W przysiadzie uzyskał 285 kg, w wyciskaniu leżąc 170 kg, w martwym ciągu 265 kg.
 
- Podziękowania należą się również całemu Legionowi, firmie Wypożyczalnia Samochodów Sollver oraz Klub Sportowy Team Wrocław -Trójbój Siłowy, Wyciskanie Sztangi Leżąc za możliwość startowania i godnego reprezentowania klubu. Następny przystanek? Mam nadzieję że Mistrzostwa Świata... - kończy swój wpis Rekordzista Polski. 

 

Źródło/foto: Jakub Krakowian

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~EM
31.05.2021 16:13

Wielkie gratulacje!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl