TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak najtaniej zamówić pizzę we Wrocławiu?

Niedziela, 19 kwietnia 2020 o 14:11, autor: 0
Jak najtaniej zamówić pizzę we Wrocławiu?

Jeszcze nie tak dawno temu pizzę można było zamówić tylko w lokalu, a usługa „na wynos” wcale nie była standardem. Dzisiaj dużo popularniejszy jest dowóz pizzy do domu – na stronie internetowej wybierasz posiłek, płacisz online i po prostu czekasz na dostawę. Jak jednak składać zamówienie, by płacić możliwie najmniej?

Serwisy online

W sieci pojawia się coraz więcej serwisów umożliwiających zamawianie jedzenia przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w jednym miejscu mamy dostęp do bardzo wielu restauracji i pizzerii oferujących dowóz jedzenia do domu. Na stronie można sprawdzić całe dostępne menu lokalu, ceny pizzy oraz dodatków do niej, a do złożenia zamówienia wystarczy kilka kliknięć.

Płatność realizowana jest online, dokładnie tak, jak przy innych zakupach internetowych, niektóre serwisy oferują też możliwość płacenia dopiero przy odbiorze, gotówką albo kartą. Praktycznie wszystkie serwisy tego typu zapewniają swoim klientom aplikacje na smartfony, więc zamówienie można złożyć będąc także poza domem.

Cena usługi? Pizza Wrocław zamawiana przez taki serwis może być tańsza niż przy zamówieniu złożonym w lokalu – największe serwisy mają tysiące użytkowników, mogą więc pozwolić sobie na atrakcyjne promocje, kupony rabatowe, akcje polegające na zbieraniu punktów. Sporo zyskują zwłaszcza nowi klienci – przy pierwszym zamówieniu można oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny. Warto też szukać akcji promocyjnych organizowanych w mediach społecznościowych – znając kod rabatowy można na przykład zamówić pizzę 20 procent taniej albo kupić trzy pizze w cenie dwóch.

Bezpośrednio w restauracji

Serwisy ułatwiające zamawianie pizzy do domu są z pewnością bardzo wygodne, ponieważ na jednym portalu można przeglądać menu wielu wrocławskich lokali, porównywać ceny i aktualne promocje, zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego. Jeśli jednak nie mamy żadnego kodu rabatowego, a z usług serwisu korzystamy na tyle rzadko, że korzyści wynikające z bycia stałym klientem są praktycznie żadne, warto sprawdzić, jak wygląda zamówienie pizzy bezpośrednio w restauracji.

 

Jak znaleźć lokal? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: dobra pizza Wrocław, a wyświetli się długa lista restauracji, które prowadzą sprzedaż także poprzez stronę www. Przy takim zamówieniu odpada pośrednik i prowizja dla niego, więc niewykluczone, że cena będzie niższa niż na serwisie, aczkolwiek dotyczy to zwykle tylko tych dużych pizzerii i popularnych sieciówek, które często organizują akcje promocyjne dla swoich klientów.

Kontakt do sprawdzonej pizzeri: http://partypizza.pl/kontakt/

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl