TworzymyGłos Regionu

reklama

Głosuj na Park Wolsztyński! Wschowa walczy o tytuł „Inwestycja z perspektywą”

Piątek, 09 lutego 2024 o 12:34, aktualizacja Sobota, 10 lutego 2024 o 09:19, autor: 9
Głosuj na Park Wolsztyński! Wschowa walczy o tytuł „Inwestycja z perspektywą”

Wschowa staje do rywalizacji o prestiżowe wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP. Mieszkańcy mają okazję zagłosować na Park Wolsztyński, który przy wsparciu funduszy europejskich przeszedł kompleksową metamorfozę. Głosowanie potrwa do 16 lutego 2024 r.

Rewitalizacja Parku Wolsztyńskiego to inwestycja, która przemieniła ponad 16-hektarowy obszar w nowoczesną przestrzeń publiczną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i relaksu wśród zieleni. Projekt nie tylko odświeżył wizerunek parku, ale również wzbogacił go o wiele atrakcji, takich jak ścieżka terenowa Singletrack, place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz ogród sensoryczny.

Zaangażowanie mieszkańców ma kluczowe znaczenie – to właśnie liczba oddanych głosów w stosunku do liczby mieszkańców zadecyduje o zwycięstwie. Zwycięska inicjatywa, oprócz tytułu laureata i statuetki „Inwestycja z perspektywą”, zostanie uwieczniona w reportażu wideo, który zostanie opublikowany na stronach PAP.

Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu i wsparcia dla inicjatywy, która nie tylko podniosła jakość życia mieszkańców, ale również promuję Wschowę poza jej granicami. Głosować na Park Wolsztyński można za pośrednictwem oficjalnej strony Serwisu Samorządowego PAP - LINK.

Zobacz: Park Wolsztyński we Wschowie otwarty! Burmistrz Antkowiak: „To będzie miejsce spotkań”

Foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~100xTAK
09.02.2024 14:11

Tak za Panem Burmistrzem Antkowiakiem !. Więcej takich atrakcyjnych miejsc w naszej Wschowie !. Wybory 07.04 - powtórka NA TAK z 15.10. !!!

avatar
~AS
09.02.2024 18:44

kolejna dobra firma zatrudniająca ok 150 pracowników i zmniejszy się bezrobocie, brawo

avatar
~do Asa
11.02.2024 12:39

ten komentarz wystarczy jako podsumowanie tematu. Tak myśli większość mieszkańców, tylko kto nas pyta o zdanie?

avatar
~Romek
10.02.2024 13:05

Najmniej potrzebna inwestycja we Wschowie. Ja nie głosuję

avatar
~Romeczek<>(Romek)
11.02.2024 06:25

Najmniej potrzebny to jest w Naszej Wschowie ktoś taki jak ty z takimi poglądami człowieka zacofanego, a la ciemnogrodu plus!!!. Jak głosuję NA TAK za inwestycjami jakie nam proponuje i co było wyjątkiem i rzadkością za poprzednich burmistrzów , obecny realizuje !,. Tobie i tobie podobnych zacofanych ludzi mówię we Wschowie NIE !!!!

avatar
~Malgorzata
10.02.2024 21:14

Glosuje,park jest teraz dla spacerów świetny.

avatar
~123-
11.02.2024 17:40

Jaki konkurs?, jakie wyróżnienie? Przecież minister od „ kamieni kupa” postawił PAP w stan likwidacji! Ogarnijcie się :-))))

avatar
~Obserwator
11.02.2024 21:08

Rozliczcie ten park przed społeczeństwem bo coś tu nie gra za dużo kasy zostało wydane 11 milionów a potem będziemy głosować

avatar
~Co-gdzie...?
12.02.2024 08:54

Do coś tam, coś tam ( ~123-, Obserwator) ; gdzie wyście co tak teraz pitolicie byliście jak przez ostatnie 8 lat jedna partia przy wsparciu pis-przystawek budowała sobie prywatne, partyjne bizancjum na Koszt Suwerena - Kasy Publicznej ?. Teraz wy coś tam, coś tam piszecie o NIESTWORZONYCH - WYIMAGINOWANYCH RZECZACH, aby wprowadzać zadymę na potrzeby propagandy przedwyborczej pixxi !!!. Przez ponad 8 lat miliardów Publicznej Kasy nie widzieliście, które poszły albo w błoto, albo na potrzeby nepotyzmu i kolesiostwa partyjnego, a la " lista milionerów pixxi" , " lista partyjnych instytutów pixxi", " lista Willa plus pixxi" , itd. A wam jeno miska ryżu !. A teraz jak widzimy szturmem na Polski Sejm i totalne trzymanie się koryta .... Hihaha - taka z was troska o Nasz Kraj > Cynizm - Obłuda w ciąż w was tkwi i trwa !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl