TworzymyGłos Regionu

Gala Finałowa konkursu Nauczyciel Roku.

Wśród nominowanych nauczycielka z I LO Wschowa!

Wtorek, 12 października 2021 o 14:20, aktualizacja Wtorek, 12 października 2021 o 18:51, autor: 6 2322
Gala Finałowa konkursu Nauczyciel Roku.

Dziś (12 października) na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursów Nauczyciel Roku i Nauczyciel Jutr@ organizowanych przez Głos Nauczycielski.

Zaszczytny tytuł Nauczyciela Roku przyznany został Pani Dariuszowi Martynowiczowi - nauczycielowi języka polskiego z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach. Nauczycielem Jutr@ została Pani Joanna Mikusek-Przystajko - nauczycielka etyki i szkolny pedagog z Kudowy-Zdroju.

Wśród nominowanych znalazła się Pani Agata Karolczyk-Kozyra - polonistka z I LO Wschowa. Jako jedyna nominowana w obu kategoriach.

Pani Agata Karolczyk-Kozyra nie kryła wzruszenia - Dziękuję wszystkim osobom, które mi kibicują i trzymają za mnie kciuki. To dzięki Waszej motywacji dziś jestem tu, gdzie jestem - pisała na kilka godzin przez Galą.

Pani Agata Karolczyk-Kozyra ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest nauczycielem dyplomowanym języka polskiego, w zawodzie od 2001 r. Prowadzi blog edukacyjny Kreatywny polonista. Jest autorką "Maturnocki", czyli ogólnopolskiej akcji utrwalania wiedzy przed egzaminem maturalnym z języka polskiego.

Zapis z Gali Finałowej obejrzeć można TUTAJ.

Foto: Krystyna Szumilas, Sławomir Broniarz 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~T.Cz.
12.10.2021 15:15

Brawo! Oby jak najwięcej takich nauczycieli.

avatar
~Maciek
12.10.2021 15:51

Przy tym jak rządzący i MEN utrudniają życie nauczycielom to ciężko będzie o nowych takich.

avatar
~zza winkla
12.10.2021 16:36

Trudno mi do dzisiaj zrozumieć, że taka osoba, fachowiec, jaką jest p. K-K nie spełniła warunków formalnych aby zostać dyrektorem LO Wschowa ? Na zewnątrz jest wyjątkowo doceniana a na wewnętrznym rynku Starosta B. w osobie v-ce dyrektora LO nie widział jako dyrektora, zatrudniając w-f stę na to stanowisko ? Niebywała nonszalancja w stosunku do p. K-K. ?

avatar
~Ja
12.10.2021 22:47

Z całym szacunkiem do powyższego komentarza.Czy długo jeszcze będzie się słyszeć, krytykę pod adresem obecnego dyrektora?Uważam ,że czas pogodzić się z faktem.Dyrektor L.O to osoba sumiennie wykonująca swoje obowiązki i fakt ,że nauczał W-f nie musi przesądzać o jego kompetencjach,wręcz przeciwnie.

avatar
~do zza winkla
14.10.2021 00:18

Proszę zrozumieć jeden fakt: dyrektor to nie nauczyciel. Lepiej dla szkoły gdy dobry nauczyciel pozostaje nauczycielem i zajmuje się swoimi obowiązkami. Chętnie zobaczyłbym Panią K-K na stanowisku dyrektora ale obawiam się, że stracą na tym uczniowie.

avatar
~FSW
12.10.2021 23:42

Pani Dariuszowi gratulujemy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl