TworzymyGłos Regionu

reklama

Ferie pełne atrakcji dla najmłodszych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Wtorek, 06 lutego 2024 o 11:55, autor: 0
Ferie pełne atrakcji dla najmłodszych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wschowie otwiera swoje drzwi dla dzieci z klas I-III, oferując im niepowtarzalną okazję spędzenia ferii zimowych w kreatywny i aktywny sposób. W drugim tygodniu ferii, od 19 do 23 lutego 2024 roku, dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach organizowanych każdego dnia w godzinach 9:00-12:00.

Program zaplanowanych aktywności obfituje w różnorodne formy spędzania czasu, zapewniające zarówno rozrywkę, jak i rozwój umiejętności dzieci. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach manualnych i ruchowych, które nie tylko dostarczą im mnóstwo radości, ale również wspomogą ich rozwój psychomotoryczny. Dodatkowo organizowane będą warsztaty zaplatania makramy, które pozwolą na rozwijanie precyzji manualnej oraz kreatywności. Dla miłośników muzyki przewidziano sesje karaoke, a bajkowe poranki z pewnością zachwycą wszystkich fanów literatury dziecięcej.

Zajęcia stanowią wyjątkową okazję do spędzenia czasu w sposób twórczy, daleko od ekranów telewizorów i komputerów, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach

Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich pociech na ferie pełne atrakcji powinni niezwłocznie skontaktować się z Poradnią pod numerem 65 540 20 30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Źródło: PPP

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl