TworzymyGłos Regionu

reklama

Ferie na sportowo w Sławie!

Sobota, 03 lutego 2018 o 10:00, aktualizacja Wtorek, 06 lutego 2018 o 11:37, autor: 0
Ferie na sportowo w Sławie!

W Sławie, u każdego nauczyciela wychowania fizycznego w szkole podstawowej trwają zapisy na sportowe ferie. Nie zapomnij się zapisać!

Wschowa, Zielona Góra i Sława też, cała ziemia lubuska rozpoczyna ferie zimowe, a właśnie w Sławie zorganizowano imprezy sportowe, w których warto uczestniczyć. Wydarzeniem rozpoczynającym są rozgrywki Piłki halowej, które podzielono na klasy jak i ze względu na płeć. Inne konkurencje które znajdują się w harmonogramie to mini piłka siatkowa, badminton i tenis. Podkreślamy, że trzeba zawczasu zapisać się u swojego nauczyciela. Turnieje odbywają się w pierwszej części ferii od 12.02.18 do 16.02.18. Warto wiedzieć, że dla dzieci które mieszkają poza Sławą przygotowano 2 busy, które zabiorą ich pod samą szkołę. Pierwsza trasa startuje z Nowego Strącza o 8:45 przez Lipinki, Tarnów i Radzyń, druga trasa start: Lubogoszcz 8:45 przez Łupice i Wróblów, szczegółowa rozpiska jazdy zamieszczona w harmonogramie udostępnionym poniżej.
Udanego wypoczynku i niech wygrają najlepsi !  

(koper)


zdj. Sława.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl