TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy wyposażyłeś już swoją sypialnię w idealną kołdrę na zimę?

Poniedziałek, 09 grudnia 2019 o 12:15, autor: 0
Czy wyposażyłeś już swoją sypialnię w idealną kołdrę na zimę?

Kiedy na zewnątrz robi się coraz chłodniej, z utęsknieniem marzymy o tym, aby wrócić do swojej sypialni, do ciepłego łóżka i mięciutkiej pościeli. Jej jakość ma niebagatelny wpływ na komfort naszego snu, a zimą standardy znacząco wzrastają. Poszukujemy wtedy kołdry, która otuli nasze ciało i zapewni nam optymalną temperaturę - nie za wysoką, aby po wyjściu z łóżka nadal czuć się komfortowo, ale i nie za niską, gdyż wtedy trudniej byłoby nam zasnąć. Okrycie powinno być zatem jednocześnie przewiewne, miękkie i lekkie, a dodatkowo wykazujące znakomite właściwości termoizolacyjne. Takie cechy znajdziemy z kolei jedynie w pościeli wykonanej z prawdziwego, wysokojakościowego puchu. 

Lekki jak... puch

Często używa się sformułowania "Lekki jak piórko", jednak istnieje surowiec o jeszcze mniejszej wadze, mianowicie puch. Struktura puchu porównywana jest do budowy płatka śniegu. Składa się on bowiem z tak zwanych promyków, zakończonych malutkimi haczykami. Dzięki temu puch jest wypełnieniem sprężystym i zdolnym absorbować temperaturę z zewnątrz. W praktyce oznacza to, że spanie pod puchową kołdrą nie wiąże się z przegrzewaniem organizmu, gdyż utrzymuje ona optymalną temperaturę ciała swojego użytkownika. Za najlepszy uchodzi puch gęsi - najbardziej sprężysty i najefektywniej zatrzymujący ciepło. Kołdra wypełniona puchem gęsim nie traci swojego oryginalnego kształtu, jest ultra lekka i przyjemnie otula nasze ciało. 

Idealna kołdra zimowa - kołdra Ludwiki

Jakość kołdry puchowej poznajemy przede wszystkim po stosunku gramatury jej wypełnienia do wagi. Produkty z najlepszego, czystego, wysokogatunkowego puchu gęsiego będą najlżejsze, najbardziej sprężyste i najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Doskonałym przykładem takiej pościeli jest kołdra puchowa Premium Ludwika, w której znajdziemy 100% polski puch gęsi, dodatkowo prany, suszony, sterylizowany i sortowany tak, aby zapewniał najwyższą higieniczność i wykazywał najbardziej korzystne właściwości. Co więcej, wszystkie kołdry Premium Ludwika z oferty sklepu internetowego Posciel.to, posiadają wewnątrz swej struktury taśmy, tworzące kasetowe komory. Dzięki temu wypełnienie nie może przemieszczać się ani zbijać, a co za tym idzie równomiernie ogrzewa ciało i zachowuje swoje właściwości niezależnie od upływu czasu. Produkt ten warto dopełnić także poduszką z tej samej serii - sprężystą i zapewniającą głowie najlepsze podparcie oraz pełną wygodę. Poduszka puchowa Premium Ludwika jest wypełniona takim samym wysokojakościowym puchem, a jego odpowiednia obróbka sprawia, że surowiec nie zawiera żadnych bakterii ani roztoczy i jest tym samym w pełni hipoalergiczny. Zarówno poduszki puchowe Premium Ludwika, jak i kołdry z tej samej kolekcji są produktami obszytymi stuprocentową miękką i niezwykle delikatną bawełną, która pozwala skórze oddychać. Całość wykończona jest ozdobną bizą, która dodaje pościeli elegancji i zabezpiecza produkt przed utratą puchu. Seria pościeli Premium Ludwika jest dostępna w wielu rozmiarach, kolorach i ilościach wypełnienia, dzięki czemu każdy może znaleźć wariant, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl