TworzymyGłos Regionu

reklama

Bezpłatny seans w Kinie CKiR.

„Powrót do tamtych dni” (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 15 stycznia 2022 o 19:06, aktualizacja Poniedziałek, 17 stycznia 2022 o 17:09, autor: 1
Bezpłatny seans w Kinie CKiR.

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Wschowa zaprasza młodzież 15+, rodziców lub opiekunów na film profilaktyczny „Powrót do tamtych dni”, który 10 grudnia miał ogólnopolską premierę. W rolach głównych Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz i debiutujący Teodor Koziar.

Bezpłatne seanse odbędą się 27.01.2022 tj. czwartek o godzinie: 12.00 oraz o 18.00 w sali kinowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Informujemy, że seanse odbędą się zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Serdecznie polecamy!

„Powrót do tamtych dni”

Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Źródło/foto: CKiR Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zosia
21.01.2022 11:52

Na pewno nie pójdę bo jakoś nie trawie pana Macieja Stuhra

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl