TworzymyGłos Regionu

reklama

Andrzej Rosiewicz we Wschowie.

Dni Seniora 2022 (RELACJA)

Piątek, 25 listopada 2022 o 19:41, aktualizacja Piątek, 25 listopada 2022 o 20:15, autor: 1
Andrzej Rosiewicz we Wschowie.

W ramach obchodów Dni Seniora we Wschowie wystąpił Andrzej Rosiewicz. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie wybrzmiały przeboje dla chłopców radarowców oraz dziewczyn pełnych witamin. Przed koncertem odbyła się prelekcja Marka Pilcha ambasadora Głosu Seniora.

- Wybitna postać, wybitny muzyk, ponad 4 dekady na scenie! - mówił o Andrzeju Rosiewiczu dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie Piotr Kokorniak.Piątkowy wieczór był okazją do wysłuchania inspirującej prelekcji maratończyka i propagatora zdrowego stylu życia - Marka Pilcha. Ambasador Głosu Seniora mówił m.in. o sporcie i bezpieczeństwie osób po 60 r.ż. 

Podczas spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak wraz z pełnomocnik ds. seniorów Martą Szeroką wręczył certyfikaty dla lokalnych firm, które przyłączyły się do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Czytelnik
26.11.2022 13:08

Konrad spójrz wokół ratus,a jakie masz piękne zabytkowe domy , jaka super jest ul wolsztynska a nie zajmuj sie pierdołami. Ast nie chce tez tego widzieć ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl