TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbliża się Wschowski Szafing edycja druga!

Czwartek, 21 września 2023 o 12:56, autor: 0
Zbliża się Wschowski Szafing edycja druga!

Dnia 1 października 2023 r., od godz. 10:00, entuzjaści mody będą mieli okazję odświeżyć swoje szafy, wymieniając się i sprzedając między sobą ubrania oraz dodatki. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do odnalezienia prawdziwych skarbów i modowych perełek, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Zmiana lokalizacji wydarzenia

Uwaga! Miejsce wydarzenia zostało zmienione. Druga edycja wschowskiego szafingu odbędzie się w sali klubowej CKIR przy ul. Niepodległości 1.

Koszt stanowiska i zgłoszenia

Osoby zainteresowane udziałem w szafingu jako wystawcy powinny być świadome, że koszt stanowiska wynosi 20 zł, płatne gotówką w dniu wydarzenia. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona, dlatego zaleca się wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa. Karta zgłoszenia może być przesłana na adres e-mail sekretariat@ckir.wschowa.pl.

Karty zgłoszenia, szczegółowe informacje, a także regulamin wydarzenia są dostępne do pobrania na stronie www.ckir.wschowa.pl oraz w sekretariacie CKiR.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl