TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbliża się Gminny Dzień Seniora w Szlichtyngowie

Środa, 25 października 2023 o 14:14, autor: 2
Zbliża się Gminny Dzień Seniora w Szlichtyngowie

Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, wraz z Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szlichtyngowej, Krystyna Zientek, zapraszają Seniorów na wyjątkowe wydarzenie. Gminny Dzień Seniora jest okazją do wspólnego świętowania, spotkania ze znajomymi i uczestnictwa w atrakcjach.  

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się 16 listopada 2023 r. o godzinie 14:00 w przestrzeni Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowie.

Program Gminnego Dnia Seniora:

  • Występ artystyczny
  • Biesiada przy muzyce
  • Poczęstunek

Jak się zapisać?

Zainteresowani Seniorzy mogą dokonać zapisu osobiście lub telefonicznie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szlichtyngowie do dnia 3 listopada 2023 r. Kontakt telefoniczny to: 65 549-23-19. Prosimy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dodatkowe informacje:

  • Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich Seniorów.
  • Dojazd do miejsca wydarzenia we własnym zakresie.
  • Uczestnicy powinni być świadomi, że wydarzenie będzie rejestrowane i może być udostępniane w mediach w celach promocyjnych dla Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Senior
25.10.2023 21:07

Czytam i nie mogę zrozumieć. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów a wstęp jest wolny. Zapisy będą przyjmowane osobiście a liczba miejsc ograniczona. Chyba junior , który to przygotowywał nie czyta tego co pisze!

avatar
~Ąż
26.10.2023 11:20

Haha rzeczywiście mogą wystąpić takie nieporozumienia gdy się nie zna języka polskiego. "Wstęp wolny" znaczy tyle co bezpłatny. Jak szybko dziadzia zadzwonisz i się zapiszesz to nic nie zapłacisz.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl