TworzymyGłos Regionu

reklama

Zawodnicy Hetmana Wschowa na IX Mistrzostwach Polski Amatorów w Szachach Szybkich (FOTO)

Poniedziałek, 20 marca 2023 o 15:49, aktualizacja Poniedziałek, 20 marca 2023 o 16:12, autor: 0
Zawodnicy Hetmana Wschowa na IX Mistrzostwach Polski Amatorów w Szachach Szybkich (FOTO)

W Pęgowie odbyły się IX Mistrzostwa Polski Amatorów W Szachach Szybkich. W zawodach wzięło udział niemal 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Partie rozgrywane były tempem 10 minut + 5 sekund na ruch, co wymagało od uczestników szybkiego myślenia i trafnych decyzji.

Na zawodach nie mogło zabraknąć szachistów z Hetmana Wschowa. Trenujący na co dzień w CKiR we Wschowie pod okiem Janusza Trusewicza zawodnicy: Eryk Szepe, Andrzej Czyż i Artur Pilarowski zdobyli cenne doświadczenie.

Eryk Szepe zajął 61. miejsce, Andrzej Czyż zajął 94. miejsce, a Artur Pilarowski 127. miejsce. Choć wyniki nie są spektakularne, to jednak należy pamiętać, że w takich turniejach bierze udział wielu świetnych zawodników.

Udział w IX Mistrzostwach Polski Amatorów W Szachach Szybkich na pewno będzie dla naszych szachistów wartościowym doświadczeniem. Zawody te to nie tylko okazja do pokazania swoich umiejętności, ale również doskonała szansa na zdobycie nowych doświadczeń i naukę od lepszych graczy. To także doskonała okazja do nawiązania kontaktów.

Źródło: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl