TworzymyGłos Regionu

reklama

Zapowiada się niezapomniany wieczór w Zamku Królewskim. Muzyka, integracja i hołd dla legend

Środa, 06 marca 2024 o 00:44, aktualizacja Środa, 06 marca 2024 o 09:52, autor: 0
Zapowiada się niezapomniany wieczór w Zamku Królewskim. Muzyka, integracja i hołd dla legend

W Zamku Królewskim we Wschowie już 16 marca (sobota), o godzinie 17:00, odbędzie się wyjątkowy koncert, który łączy w sobie pasję do muzyki z ważnym społecznym przesłaniem. Wstęp jest bezpłatny, co stanowi doskonałą okazję do wzięcia udziału w tym kulturalnym wydarzeniu.

Integracja poprzez sztukę

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” oraz Marta Panicz-Szajnkenig, które przy wsparciu finansowym Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, pragną podkreślić znaczenie integracji społecznej.

Na scenie wystąpią zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe z niepełnosprawnościami, prezentując znane i lubiane piosenki, To wyjątkowa okazja, aby docenić talent i pasję osób, które na co dzień muszą zmagać się z różnorodnymi przeszkodami.

Bluesowa podróż w czasie

Koncert uświetni również występ zespołu Break Night, który zabierze widzów w muzyczną podróż do bluesowych lat 70. i 80.. Grupa, w skład której wchodzą doświadczeni muzycy tacy jak Dariusz „Wodzu” Henczel i Piotr Ożerski, odda hołd legendarnemu zespołowi Breakout i Tadeuszowi Nalepie. W bieżącym roku zespół obchodzi 55. rocznicę powstania Breakout oraz 80. urodziny Tadeusza Nalepy, co dodaje koncertowi szczególnego charakteru.

Nieoczekiwana niespodzianka dla publiczności

Organizatorzy zapowiadają również niespodziankę dla zgromadzonych, która ma na celu uczynienie wieczoru jeszcze bardziej pamiętnym. Co dokładnie zostanie zaprezentowane, pozostaje tajemnicą, jednak bez wątpienia będzie to jeden z kulminacyjnych punktów wydarzenia.

Wydarzenie kierowane jest do szerokiego grona odbiorców - „zapraszamy wszystkich bez wyjątku”, mówi Jolanta Awsiukiewicz, jedna z organizatorek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl