TworzymyGłos Regionu

reklama

XLVII Sesja Rady Powiatu Wschowskiego

Poniedziałek, 18 grudnia 2023 o 21:06, aktualizacja Sobota, 23 grudnia 2023 o 13:20, autor: 2
XLVII Sesja Rady Powiatu Wschowskiego

Od przekazania Betlejemskiego Światło Pokoju na ręce Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego rozpoczęła się XLVII Sesja Rady Powiatu Wschowskiego.

Harcerze przekazali Betlejemskie Światło Pokoju

Komendant Hufca ZHP Wschowa, Michalina Kuciewicz, zwróciła się do przewodniczących z życzeniami: „Dzisiaj na ręce Pani Przewodniczącej i Pana Starosty przekazujemy Światło i życzymy wszystkim Państwu, aby zapłonęło na Państwa wigilijnych stołach i rozpaliło płomień nadziei, która jest nam dziś tak potrzebna.” Starosta Andrzej Bielawski podziękował za serdeczne życzenia, podkreślając wartość tego symbolicznego gestu.

XLVII Sesja Rady Powiatu Wschowskiego - podsumowanie

Po tym serdecznym otwarciu sesji, radni przystąpili do obrad. Starosta Wschowski, Andrzej Bielawski, przedstawił sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu. Następnie, radni podjęli szereg uchwał, które dotyczyły m.in. zmian w uchwałach dotyczących funduszy na rehabilitację osób niepełnosprawnych, współpracy z organizacjami pozarządowymi, opłat za usuwanie i przechowywanie pojazdów, warunków korzystania z przystanków komunikacyjnych, godzin pracy aptek, a także przyjęcia dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Zakończenie sesji w świątecznym duchu

Przewodnicząca Rady Powiatu Wschowskiego Jolanta Denesiuk zakończyła sesję składając życzenia zdrowych świąt pachnących piękną choinką, mieszkańcom Powiatu Wschowskiego oraz wszystkim zgromadzonym na sesji.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gekon
18.12.2023 23:00

Ostatnie Boże Narodzenie z PiS u władzy w Powiecie Wschowskim.

avatar
~GRUDZIEŃ 2023r.
19.12.2023 10:30

Co ta Rada Powiatu, której kierownictwo w całości składa się z członków tzw. " powiatowej koalicji pis=psl- i szanowne panie" zrobiła w ciągu swojej kadencji w sprawie OCHORONY ŚRODOWISKA NASZEGO POWIATU ???. Bez urazy - proszę o rzetelną odpowiedź jak na uczciwą radę przystało !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl