TworzymyGłos Regionu

Wschowianin rapuje w dwóch językach!

Posłuchaj „Andaluzji” od Kaznodziei (VIDEO)

Środa, 18 maja 2022 o 20:39, aktualizacja Środa, 18 maja 2022 o 20:40, autor: 4 1691
Wschowianin rapuje w dwóch językach!

Takiego numeru nie wypuścił do tej pory żaden z lokalnych raperów. Kaznodzieja w piosence "Andaluzja" rapuje po polsku i hiszpańsku. Ujęcia do klipu zostały nagrane we Wschowie, czyli rodzinnym mieście rapera. Zachęcamy do oglądania.

Kaznodzieja w piosence "Andaluzja" postanowił opowiedzieć o swoim trudnym dzieciństwie i hiszpańskich korzeniach. Tak o piosence mówi sam raper:

Taki utwór po prostu musiał powstać. Jestem w połowie hiszpanem i dumnie podkreślam to w swoich wersach. Ten numer jest dla mnie szczególnie ważny, dlatego publikuję go w dzień swoich urodzin. Mam nadzieję, że spodoba się szerszej publice. Dziekuję wszystkim swoim słuchaczom.

Raper w lipcu 2020 r. zwyciężył konkurs "BITWA O SŁAWĘ, starcie o support", dzięki któremu wystąpił na Rap Stacji w Sławie. Jego utwory można słuchać TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wschowianin
18.05.2022 20:49

Mocne to jest

avatar
~RAPERKA+
22.05.2022 07:55

Świetny utwór !!!!!!. Proponuję kolejny rap na temat imprez * incognito* , które funduje nam pewna grupa polityczna o ciągątkach na granicy dyktatorskiej z cenzurą w odnowie !!!!!!!.

avatar
~mc hamer
22.05.2022 20:02

upss upss- po co ci kapusta poco ci kapusta....BRAVO WY

avatar
~MŁODY+
23.05.2022 15:29

...może by tak wyśpiewać coś takiego i wyśmiać przeciwko upolitycznianiu w naszym mieście policji, straży pożarnej, spółek skarbu państwa tych wszystkich co to nam przez te ostatnie 7 lat czynią ...?. Niech ci wszyscy pseudo mundurowi, którym bliżej do zawodowych partii niż trzymać solidarnie ze społeczeństwem zrozumieją co to jest brak osobistego poczucia wstydu i honoru !!!!!!. Piosenką przeciwko antydemokracji i partyjniactwu naszego środowiska !!!!!. Hit zapewniony na lat !!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl