TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa jest kobietą...? Na wydarzenie zaprasza Marta Panicz Szajnkenig i Urszula Chudak

Środa, 20 marca 2024 o 14:49, autor: 25
Wschowa jest kobietą...? Na wydarzenie zaprasza Marta Panicz Szajnkenig i Urszula Chudak

Niecodzienny charakter ma wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 23 marca o godz. 17:00 w Zamku Królewskim we Wschowie. Jak mówi Marta Panicz-Szajnkenig ważne jest aby zadbać o siebie i miło spędzić czas. Bez względu na płeć!

Podczas spotkania dowiemy się jaką ofertę dla obu płci ma warszawska fundacja „Kwiat kobiecości” w ramach profilaktyki nowotworu u kobiet i mężczyzn. Spotkamy się również z medycyną stylu życia, o której opowie nam „lekarz szyty na miarę”, Pan Piotr Jarecki. Będzie też wisienka na torcie - koncert w wykonaniu solisty Teatru Muzycznego w Poznaniu. „Zamówiłyśmy same znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej” - podkreśla Urszula Chudak. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Materiał sfinansowany z KWW Marta Panicz-Szajnkenig

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (25)

avatar

avatar
~Gosc
20.03.2024 16:12

Ojej tylko nie baba

avatar
~Wschowa jest , czym ?
20.03.2024 16:52

Ja ostatnio szanowne kandydatki coś tam, coś tam wiecie i nie wiecie, Wschowa to jest i Maryją i Jezusem , a wy nam tu z jakąś NN kobietą wyskakujecie !. Przypominam wam, że Warszawa tez jest KOBIETĄ, to może tam wystartujcie i elektorat większy i większa szansa dla was dwie !. Hi...hihihi...!. Bez tej obłudy o Naszej Wschowie !. Jeden mały problem , tam kandydaci, kandydatki nie planują po przegranej zrywać ani jagód , ani malin - Hi...hihi...!. To taki mój żarcik dla was !. tak na marginesie tych rozważań ; - ostatnio na mieście słyszałem, że kandydatka pani Urszula Ch. prze wiele lat nie miła problem z jej poparcie w każdych wyborach co startowała ..../?. Czy to prawda ...?. Jeśli tak to przejdzie ten PECH na jej koleżankę . Oj szkoda, bo ja dla Tych pań mówię NIE --- zbyt mnie to mierzi i PSL i Hołownia + Trzecia Droga !!!. Jakieś to takie niepoważne !. NIE i już !!!!!/

avatar
~do Wschowa jest czym
20.03.2024 20:41

Co za tępe uzasadnienie. Co za głupia wróżba. Ja akurat z mamą się wybieram do Zamku, bo wiem, że będzie super, tak jak na Wschowskich Kongresach, zawsze jest super jak Ula coś robi.

avatar
~kalarepa
20.03.2024 17:44

Zamówiłyśmy same znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej” - podkreśla Urszula Chudak. Zamówiłyśmy same znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej” - podkreśla Urszula Chudak. Zamówiłyśmy same znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowe. O gustach się nie dyskutuje. Gust się ma albo nie. PSL to raczej obciach, albo co najwyżej specyficzny gust.

avatar
~Gosc
20.03.2024 18:54

A ty cos taki poeta chyba drugi ferdek kiepski

avatar
~AS
20.03.2024 18:40

ja krótko hasło pewnej pani DOŚĆ DYKTATURY KOBIET

avatar
~asd
20.03.2024 20:33

Pani Marta dużo straci przez to, że ma "wsparcie Pani Uli.

avatar
~do asd
20.03.2024 20:46

Ale musicie się bać Chudakowej, co drugi komentarz o niej. Nawet darmowy koncert wam nie pasuje? Przecież nie z gminnych pieniędzy będzie. Brawo dziewczyny organizatorki, my się tam do was wybieramy.

avatar
~HUMOR ROKU 2024!
21.03.2024 07:53

Wpis nie jakiego " ~do asd" powinien być wpisany do kalendarza wyborczego jako " HUMOR ROKU 2024 !" . Zwracam ci chłopei uwagę na to, że ta kandydatka U.Ch. startując po tylu latach abstynencji wyborczej - sorry niewyborczej - była niewidoczna w kampaniach wyborczych jak ta " neiwybieralna" ! - Proste , ale jak widać nie dla takiego trolla jak ty " do asd" !. Bać to się możecie wy tej swojej Obłudy i totalnego Cynizmu waszych kandydatek , kot po takim zachowaniu jak lokalny PSL w koalicji z lokalnym PiS + poseł Ast prze ponad 5 lat w Starostwie i podczas tzw. "pikników Rodzinnych na Koszt Suwerena w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu oraz po tym jak lider - Marszałek w jednej osobie Hołownia 2050 - Trzecia Droga stanął w Kontrze do POLSKICH KOBIET , Kumania się w głosowaniu i przepychaniu projektów z Konfederacją !!!!. Ludzie jak wam Nie jest Wstyd Kumać się Konfederacją im Korwin Mikke i Braunem !!!!> Czy wam tak po prostu , po Polsku Nie jest wstyd startować z obecną wiceburmistrz i panią kandydatka Ch.U ?> Tego się nie da normalnie strawić, a co dopiero na tą listę głosować --- bez odpowiedzi ( do asd) - !!!

avatar
~asd
21.03.2024 11:02

ta absencja wyborcza była podyktowana tymi materiałami w mediach dotyczącymi popierdółek?

avatar
~Marek
22.03.2024 08:51

Sprawa tych wiatraków i obiecywania pierdółek mieszkańcom już chyba na zawsze będzie się ciągnęła za Panią Urszulą. Niestety internet nie zapomina, nieważne jak mocno będzie się udzielać społecznie. Niesmak pozostaje. Tak samo, jak u Pani Marty, która po objęciu stanowiska V-ce przestała odpowiadać na zwykłe "dzień dobry", aż do czasu zwolnienia Jej z tej funkcji. Zaufanie i sympatię społeczną buduje się ciągle, nie okresowo.

avatar
~KLĄTWAplus/3
22.03.2024 16:49

Trzecia Droga ( PSL = Hołownia 2050) to jak Klątwa dla K15P !!!. A już obecność kandydatki U.Ch to dobitna klątwa dla tej listy i tej kandydatki !!!!. W życiu nie widziałem i nie słyszałem tylu bzdetów przedwyborczych jak u tych dwóch pań !!!. I ta walka PSL i Hołownia 2050 w obecnym Sejmie z Polskimi Kobietami to całkiem w NEGATYWNYM ŚWIETLE stawia ta ich kandydatkę i kandydatkę U.Ch----- Jak ktoś jest niewybieralny to nie powinien zakładać KOALICJI !!!. Strata casu i szmalu na bilbordy i te śmieszne ich kampanie wyborcze !!!!. Duet warty siebie !!!!

avatar
~kobieta do Marka
22.03.2024 09:17

masz rację, ale też musisz obiektywnie przyznać że w działaniach dla kobiet jest niezła. Ostatnio niedawno byłyśmy z nią w Zielonej Górze na darmowych badaniach było nas kilkanaście nie płaciłyśmy ani za badania ani za przejazd. i takich obrotnych cały czas ludzi nam trzeba a nie tylko przed wyborami. dla jasności mam innego kandydata na którego oddam głos. chcę być po prostu lojalna i o tym piszę.

avatar
~Fałszywa operatywność ...****
22.03.2024 17:01

Do - " kobieta do marka " , to nie jest żadna " taka obrotność..." to tylko taka sama akcja jak tej ich Trzeciej Drogi - Kamysza + Hołownia - Totalni Hamulcowy tego Demokratycznego Rządu K15P !!!. Te kandydatki ciągle stoją w rozkroku w tym co w życiu robiły, głosiły i co teraz próbują nam tu " Wciskać ", czyli mówiąc po młodzieżowemu " wciskać kit" . PO emerytach mundurowych to te panie są najsłabszym ogniwem tych wyborów . Są obie tak wiarygodne i tak prawdziwe jak ta ich " uśmiechnięta chłodziarka" , al Hołownia w Sejmie i Kamysz jako Minister MON !!!. To jest TOTALNA KPINA z Nas Wyborców. Wiarygodność ZEROWA - co potwierdzają ich obecne , np. koalicje ; " Pis + Psl w Starostwie ", Hołownia Trzecia droga + konfederacja w Obecnym Sejmie ----Żenada - Bezwstyd nie do zaakceptowania prze Ludzi Normalnie myślących !!!. Nie dla Nich te wybory w Naszej Wschowie !!!!. Wstyd na całej liniiiiiii !!!!

avatar
~Komentarz zbędny !
22.03.2024 17:04

Jak można być tak cynicznym i obłudnym i to w kampanii wyborczej ?. Kandydatury nie do zaakceptowania !.

avatar
~abstynencja ...
22.03.2024 23:30

Przez tyle długich lat stosowała pani, pani Urszulo Ch. " abstynencję wyborczą " po ostatniej wyborczej klęsce, która dała pani do myślenia, że jest pani "niewybieralna" - więcej negatywów niż pozytywów , aż tu naraz po tylu zapewnieniach pewnego forumowicza, że ,,," nie nie będę, nie interesuje mnie ,,, itd, coś tam w tym rodzaju, w pani stylu "... . I tu proszę wyszło " szydło z wora" - obłuda i cynizm z pani wyszło !. I to z takiej listy ?. Co za wstyd - a ja bym powiedział - sorry - co za żenada z pani strony, Kobieta - startuje z listy ugrupowania, co to jej lider ( liderzy), bowiem i Kamysz i Hołownia wypowiedzieli Naszym Panią - Kobietą Wojnę !!!!. Pytam się ; - a dzięki komu Hołownia jest teraz marszałkiem " obrotowym", a Kamysz vicepremierem i ministrem MON ..?. Czy to nie kobiety ich wybrały i obdarzyły zaufaniem ?. Wstyd to za mało - To Kompromitacja ich jako facetów i polityków - a pani jako Kobiety na tej liście !!!!. W tym wieku z takimi poglądami ....?. Nie dla pani i pani listy !.

avatar
~Urszula Chudak
23.03.2024 07:15

Przypominam o dzisiejszej możliwości bardzo pożytecznego spędzenia 2 - 3 godzin w Zamku Królewskim. Swój przyjazd zapowiedzieli wysokiej klasy specjaliści od zdrowia i rozrywki. Oznaką normalności w tej rozhuśtanej kampanii wyborczej jest fakt sygnałów, iż wybierają się nasi mieszkańcy, którzy kibicują i temu panu, i temu panu i tej pani. Bo jak już pisałam, 7 kwietnia to nie konklawe, a wybory samorządowe. Nie wybieramy papieża - a jednego z nas - z jego wadami i zaletami. Pamiętajmy o tym i do zobaczenia o godz. 17.00.

avatar
~DO U.Ch plus !
23.03.2024 11:48

NIE dzięki ! - Nie z panią !!. Pytanie ; - a kto ta kampanię tak " rozhuśtał ", jak nie postawa liderów pani Trzeciej Drogi co to na dzisiejszej waszej konwencji był dalszy ciąg obłudy i cynizmu w stylu " uśmiechniętej chłodziarki Hołownia plus" !!!!. Pani już dziękujemy za te komentarze - zero szczerości - i za ta kampanię !. I za 11 KWIETNIA !!!! . Porównanie poniżej pasa z tym Papieżem !!!. Nie godne by mieszać i porównywać z konklawe !!!> NIE z panią !!!.

avatar
~XXXXX!!!.
23.03.2024 11:51

ZERO TAKTU i POWAGI u ( Ch.U) !.

avatar
~DO kandydatki ( III coś tam ...)
23.03.2024 23:12

Czy pani nie jest tak po ludzku, tak wprost, tak jak kobieta kobiecie po prostu wstyd, że pani startuje z takiego ugrupowania jak " trzecia droga " ?. Dzisiejsze wystąpienia waszych liderów czy to Hołowni, czy to Kamysza = "trzecia droga psl+ H.2050" były wprost żenujące !. To zachowanie Hołowni i zwalanie winy na innych o nieporozumienia w K15P było haniebne i świadczące o tym, że Hołownia nie dorósł do polityki, a co dopiero, żeby być Marszałkiem Sejmu > To jedna wielka kpina z Nas Wyborców, z Polskich Kobiet !> Nie kto inny jak on do tego doprowadził i ten 11 Kwietnia w planie - Planie hańby !. I to puszczanie OKA do konfederacji , to tak jakoby się kumał i z PiS - Kaczyńskim na półmetku wyborów do samorządów lokalnych !!> NIE dla " trzeciej drogi " PSL i Hołownia 2050 !!!. Nie dla was we Wschowie, nie dla kandydatki Urszuli Ch. !!!!.

avatar
~Andrzej Kopczyński
23.03.2024 21:10

Świetna impreza, pieśniarz najwyższej próby, Urszula konferansjer jak z SOPOT, Lekarz merytorycznie, Marta super. Sala rozbawiona, roztańczona. Ci co niebyli powinni Żałować. Pozdrowienia dla Wyborców Trzeciej Drogi Lubuskie.

avatar
~Bisrzecznik+++
25.03.2024 07:23

Jak widać i słychać mamy - nowe objawienie po U.Ch. - bis rzecznika propagandy na zw.pl > Wypisz wymaluj taki rzecznik jak w pisie , a la " wodzirej weselny..." !. Się dzieje, z tą listą Obłudy i Cynizmu + " wodzireja ..... Andrzeja K. " , Oj się dzieje z ta tzw. " trzecią noga" na naszym terenie + kandydatka U.Ch. !. Kicz w wykonaniu i komentarzu !. To prawie jak Kicz TzG z udziałem tzw. " Królowej Kiczu" !.

avatar
~prawy polak
25.03.2024 14:16

,,Trzecia noga" to już historia. Rudy połknął ją jak Nowoczesną

avatar
~~Lewa Noga ...~
25.03.2024 16:42

" Trzecia Noga " , sama w sobie już się pogrążyła bez udziału PO, bowiem jak to może być, ze Szef partii i to lekarz PSL wystraszył się jak przodownik chłopskiej partii objąć Kierownictwo Ministerstwa Rolnictwa, tylko tchórzliwie uciekł do MON --- i to ma być poważny Szef partii chłopskiej ?. Jego wspólnik, zwany " rotacyjny Marszałek" stał się bardziej wielkim " obrotowym" i postawił się Polskim Kobietą w brew zapowiedzią K15P !.Czy to jest normalne ?. Na naszym podwórku stworzyli listę kandydatów z kandydatka U.Ch. - śmiech na sali !. Jeden wielki CYRK POLITYCZNY niepoważnych szefów i kandydatów na ich listach !. Kto takim po raz kolejny zawierzy ????. No kto się da ponownie ośmieszyć ?. Szanowny ( prawy polak ) oni sami się POŁKNĘLI !!!. Własnym językiem i własną propagandą !!!, ZERO wiarygodności !

avatar
~Kobieton
25.03.2024 16:19

Pani Urszula nagnie swoje poglądy , byle do koryta. Szanowne panie przypomnijcie sobie wschowskie kongresy kobiet, jaka pani Chudak była odważna i progresywna , a teraz startuje z list partii która projekt ustawy o prawach kobiet wsadziła do zamrażarki sejmowej. Coś tu nie gra.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl