TworzymyGłos Regionu

reklama

Władze Szlichtyngowy z życzeniami na Święta i Nowy Rok

Środa, 20 grudnia 2023 o 23:53, aktualizacja Niedziela, 24 grudnia 2023 o 10:28, autor: 8
Władze Szlichtyngowy z życzeniami na Święta i Nowy Rok

W atmosferze świątecznej radości i nadziei, włodarze gminy Szlichtyngowa, z burmistrz Jolantą Wielgus na czele, składają mieszkańcom serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2024.

"Mieszkańcy miasta i gminy Szlichtyngowa, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nowego Roku 2024, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten magiczny czas Bożego Narodzenia upłynie w radosnej i ciepłej atmosferze, a blask gwiazdy betlejemskiej przyniesie radość i szczęście. Niech wieczór wigilijny przyniesie Państwu spokój, życzliwość i dostatek", życzy burmistrz Jolanta Wielgus.

Najlepsze życzenia składa także zastępca burmistrz, Błażej Rajman: "Niech ten okres Świąt Bożego Narodzenia będzie okresem magicznym, a nowy 2024 rok przyniesie spełnienie marzeń oraz wszelką pomyślność. Szanowni mieszkańcy, Wam, Waszym rodzinom oraz bliskim życzę wszystkiego, co najlepsze, zdrowia, szczęścia oraz pomyślności", dodaje zastępca burmistrza.

"Z głębi serca życzę Państwu zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech magia tych świąt towarzyszy nam przez cały rok, a życzliwość i miłość będą z nami zawsze", przekazuje Dorota Raczycka, Skarbnik Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Pomyślności na nadchodzący rok 2024 życzy również Anna Zalewska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Szlichtyngowa: "Z okazji zbliżającego się nowego roku 2024, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, bo to najważniejsze, pogody ducha oraz siły do pokonywania codziennych trudności. Niech ten nowy rok 2024 będzie dla Państwa jak otwarta księga, a każda ze stron zapisana niech będzie najpiękniejszym listem wspomnień".

Swoje życzenia przekazali również Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Krystian Śladewski:"Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego niedzieli, miłości i sukcesów", oraz Wojciech Krygier, "Niech każdy dzień nowego roku niech niesie ze sobą uśmiech i pozytywne emocje”.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~chłodno ....
21.12.2023 05:31

Ciepło to już było w naszym mieście, ale nic tu nie pomogą te " ciepłe życzenia" . @.pl

avatar
~chłodno ....
21.12.2023 05:32

Ciepło to już było w naszym mieście, ale nic tu nie pomogą te " ciepłe życzenia" . @.pl

avatar
~smutasy...
21.12.2023 07:18

Jak na takie życzenia, taką okoliczność, coś te miny i pozy mówią nam coś innego - takie to wszystko nieszczere, wymuszone, a la pokazówka na pokaz #.pl

avatar
~do - na chłodno..
21.12.2023 14:41

Burmistrz już wie, że jej czas się kończy. Trzeba nam, mądrego samorządowca bez układania się z partią jak to było.

avatar
~Co z Wami ?
21.12.2023 08:47

Wielkie zmiany w kraju, w Zw cisza.

avatar
~Zen
21.12.2023 15:42

Żyliśmy w państwie patologicznym, byli kobiety, przesłuchiwali jedną z nich na porodówce, okradali nas machlojami covidowymi, dali Rydzykowi nasze 300mln na bzdety, podsłuchiwali nas Pegazusem, okłamywali nas i szczuli Polak na Polaka w TVP a teraz Onet dowiedział się, że w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej powstał sztab kryzysowy składający się m.in. z prawników, którzy od wtorkowego wieczoru pod wodzą Krzysztofa Szczuckiego analizują dokumenty i możliwe ruchy. Należy zadać sobie oto pytanie - czy tuż przed Świętami jest nam potrzebna taka moralność p. Kaczyńskiego ? Odejdź w końcu, daj temu narodowi spokojnie pożyć.

avatar
~Brodziaty
21.12.2023 17:25

Pięknie Krystianku

avatar
~DO Pana ( Zen)
21.12.2023 19:01

Ostatnie obrazki z udziałem posłów Wąsika i Kami - z tym hakiem w ławach sejmowych - , te wyzwiska w stronę Marszłka Hołowni w trakcie obrad, te obrazki posłów pisu i atak na Naszą Narodową Telewizją, która oni tą swoją totalna władzą uwłaszczyli jest wręcz wstrętne, żałosne, o znamionach czynów przestępczych, występów, uchybień administracyjnych i urzędowych !!!!!. Przy tym ten wypisany strach na ich twarzach , np ten wymuszony uśmiech jest przeraźliwy i tragiczny !!!!. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie panowie posłowie pisu w ty i poseł i jego zachowanie w Sejmie Ziemi Wschowskiej !!!!!. To jest haniebne i obrażające Polski Naród !!!!!. Prawo i Konstytucję mieli za nic i maja nadal za nic !!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl