TworzymyGłos Regionu

reklama

Wizytacja w sławskim parku (ZDJĘCIA)

Piątek, 15 lipca 2022 o 14:12, autor: 1
Wizytacja w sławskim parku (ZDJĘCIA)

Dziś (15 lipca) odbyła się rada budowy, podczas której przedyskutowane zostały istotne kwestie realizacji zadania. W ostatnim czasie prowadzone były prace mające na celu oczyszczenie stawu znajdującego się w tzw. części radzyńskiej.

Oprócz tego wymieniona zostanie również nawierzchnia parkowych ścieżek, całość zostanie oświetlona stylizowanymi lampami, na których znajdować się będą kamery monitoringu. Dodane zostaną również elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci oraz tablice informacyjne. Odnowione zostaną dwie istniejące już kładki, pojawi się również mostek łączący oba brzegi stawu. Ponadto w projekcie przewidziano nasadzania dużej ilości drzew i krzewów, a także kwiatów wieloletnich.

Koszt całkowity zadania to 4.322.179,15 zł, z czego 3.690.000,00 zł to kwota pozyskanych środków z programu "Polski Ład". Przypominamy, iż tzw. radzyńska część parku to aktualnie teren budowy, w związku z czym obowiązuje tam zakaz wstępu.

(slawa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~obywatel
16.07.2022 17:33

a ten co ptaki liczy!!1

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl