TworzymyGłos Regionu

reklama

Wieś Trail startuje w niedzielę. Na pierwszy bieg w Krzyżowcu zapisało się ponad 100 osób

Sobota, 16 marca 2024 o 13:37, aktualizacja Sobota, 16 marca 2024 o 16:25, autor: 0
Wieś Trail startuje w niedzielę. Na pierwszy bieg w Krzyżowcu zapisało się ponad 100 osób

Zapaleni biegacze oraz miłośnicy rodzinnego spędzania czasu na łonie natury mogą już zacierać ręce. Druga edycja Wieś Trail, organizowana przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa, startuje już w najbliższą niedzielę w Krzyżowcu.

Wieś Trail. Cykl biegów dla każdego

"W tym roku dzięki współpracy z Nadleśnictwem Włoszakowice wchodzimy głębiej w las, co dodaje wydarzeniu wyjątkowego charakteru" – mówi Artur Obuchowicz ze Stowarzyszenia Aktywna Wschowa. Wieś Trail to niezwykła okazja do aktywnego spędzania czasu, bez presji i pomiaru czasu, gdzie liczy się dobra zabawa i radość z ruchu. Z pięciu planowanych imprez, pierwsza odbędzie się już 17 marca o godzinie 11:00.

Zobacz: Powraca Wieś Trail. Co przygotowała Aktywna Wschowa w 2024 roku?

Trasy biegów, nieprzekraczające 6 km, zostały zaplanowane tak, by dostarczyć uczestnikom jak najwięcej pozytywnych wrażeń, pozwalając na wybór między jedną a dwoma pętlami. To wydarzenie otwarte dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Atrakcje poza bieganiem

Organizatorzy zapewniają, że Wieś Trail to coś więcej niż zwykły bieg. Uczestnicy mogą spodziewać się licznych atrakcji, jak strefa edukacyjna Nadleśnictwa Włoszakowice, pysznośći od Mafii, Artura Leśniewskiego, Jolanty Denesiuk i Przetwórstwa Mięsnego Kamyszek, czy konkursy z nagrodami. "Chcemy, by każdy znalazł coś dla siebie – nie tylko biegacze, ale i rodziny z dziećmi" – dodaje Obuchowicz.

Dołącz do wydarzenia Aktywnej Wschowy

Dla zainteresowanych udziałem, organizatorzy przygotowali różnorodne pakiety startowe, z cenami zaczynającymi się już od 20 PLN. Pakiet VIP, zawierający dodatkowe korzyści jak pamiątkowy medal czy koszulkę, to inwestycja w wysokości 150 PLN.

Mimo, że zapisy na Wieś Trail w Krzyżowcu zostały zamknięte, Stowarzyszenie Aktywna Wschowa zachęca do przybycia i kibicowania. To idealna okazja do integracji lokalnej społeczności i promocji zdrowego stylu życia. Szczegóły dotyczące zapisów i regulaminu dostępne są na facebookowej stronie Stowarzyszenia Aktywna Wschowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl