TworzymyGłos Regionu

reklama

Warsztaty kulinarne, krawieckie i rękodzielnicze - tak jesień spędzają seniorzy z gm. Szlichtyngowa

Piątek, 20 października 2023 o 11:29, autor: 0
Warsztaty kulinarne, krawieckie i rękodzielnicze - tak jesień spędzają seniorzy z gm. Szlichtyngowa

Wraz z nadejściem jesieni, kiedy dni stają się krótsze oraz chłodniejsze, wiele osób starszych decyduje się na ograniczenie spacerów oraz wychodzenia z domu. Jednakże dla Seniorów mieszkających w Szlichtyngowej, Jędrzychowicach oraz w Starych Drzewcach, te miesiące nie muszą oznaczać izolacji.

Warsztaty dostosowane do potrzeb Seniorów

W miejscowych Klubach Seniora, Seniorzy mają okazję do spotykań i rozwijania swoich pasji. Warsztaty kulinarne, krawieckie oraz rękodzielnicze gwarantują, że każda osoba odnajdzie coś dla siebie. Dzięki tym zajęciom powstają prawdziwe dzieła sztuki.

Szczególną uwagę warto zwrócić na zajęcia kulinarne, podczas których Seniorzy przygotowują kreatywne i smaczne wypieki. To nie tylko okazja do nauki, ale również doskonały sposób na integrację.

Aktywność fizyczna na pierwszym miejscu

Zdrowie i kondycja fizyczna są ważne w każdym wieku. Dlatego też w Klubach Seniora szczególne miejsce zajmuje gimnastyka. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem i zazwyczaj rozpoczynają każde spotkanie. Wspólne ćwiczenia nie tylko korzystnie wpływają na samopoczucie uczestników, ale również stanowią doskonałą okazję do integracji.

W Klubie Seniora nudzie mówią "nie"

Choć jesień może kojarzyć się z melancholijnym nastrojem, w Klubach Seniora panuje zupełnie inna atmosfera. Seniorzy spędzają tam czas w aktywny sposób, rozwijając swoje pasje, uczestnicząc w warsztatach i spotykając się z rówieśnikami. Wspólne działania i zabawy gwarantują, że w tych miejscach nudzie nie ma miejsca.


Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl