TworzymyGłos Regionu

reklama

WOŚP w Sławie. Kwestować będzie 62 wolontariuszy

Czwartek, 25 stycznia 2024 o 11:29, aktualizacja Czwartek, 25 stycznia 2024 o 11:48, autor: 1
WOŚP w Sławie. Kwestować będzie 62 wolontariuszy

Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, Sława stanie się sercem dobroczynności. Mieszkańcy miasta i okolic będą mieli okazję wziąć udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główna scena wydarzenia zostanie zlokalizowana na terenie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 16.

Od wczesnych godzin porannych na ulicach Sławy zobaczymy aż 62 wolontariuszy, którzy będą zbierać datki na potrzeby WOŚP. Oprócz tradycyjnych puszek część wolontariuszy (osoby w białych koszulkach — przyp. red.wyposażona będzie w terminale płatnicze, aby umożliwić wpłaty kartą lub blikiem.

WOŚP w Sławie. Licytacje, słodkości i „Światełko do Nieba”

Podczas Finału nie zabraknie tradycyjnych licytacji, które rozpoczną się o godzinie 16:00. To idealna okazja, aby zdobyć wyjątkowe przedmioty i jednocześnie wesprzeć WOŚP. Ale to nie wszystko – Koła Gospodyń z Lubogoszczy, Radzynia i Lipinek włączają się w akcję, oferując swoje stoiska ze słodkościami. Umieszczone tam puszki będą kolejną możliwością wsparcia Orkiestry.

Na koniec dnia, jak co roku, „Światełko do Nieba” rozbłyśnie nad Sławą, symbolizując solidarność, nadzieję i pamięć o tych, którzy potrzebują pomocy. Tegoroczne hasło WOŚP brzmi „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”

Zobacz: WOŚP we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej: Mamy rekord!

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Joanna
26.01.2024 08:42

Super. Na FB Sławskiego Centrum Kultury wstawiają pozyskane rzeczy do licytacji. Bardzo fajne rzeczy, na pewno będę i mam nadzieję, że coś uda mi się wylicytować.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl