TworzymyGłos Regionu

reklama

W wyborach na burmistrza Sławy wystartuje Agnieszka Szafer

Wtorek, 05 marca 2024 o 13:28, aktualizacja Wtorek, 05 marca 2024 o 20:22, autor: 14
W wyborach na burmistrza Sławy wystartuje Agnieszka Szafer

Swoją oficjalną kandydaturę w wyborach na burmistrza Sławy ogłosiła Agnieszka Szafer. To nowe, ale już znane w lokalnej społeczności nazwisko. Szafer to doświadczona społecznik, sołtys i radna, która chce wprowadzić świeże spojrzenie na zarządzanie gminą, opierając swoje działania na bezpośrednim dialogu z mieszkańcami.

Kim jest Agnieszka Szafer?

Agnieszka Szafer, mająca 52 lata, od trzech dekad dzieli życie z rodziną, która jest dla niej największą wartością i wsparciem. Jej edukacja i liczne kursy zawodowe, w tym szkolenie z zakresu tworzenia projektów społecznych, przygotowały ją do aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym. Zaangażowanie w różnorodne inicjatywy lokalne, od bycia sołtys Kuźnicy Głogowskiej, poprzez działalność w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet Sława, po organizację imprez charytatywnych, ugruntowało jej pozycję społecznika z krwi i kości.

Wizja Sławy oczami kandydatki

Szafer nie ukrywa, że jej bogate doświadczenie w pracy u podstaw dało jej nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim zrozumienie potrzeb i problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy gminy. Jej zdaniem, fundamentem skutecznego zarządzania powinny być otwarte rozmowy i konsultacje społeczne. "Gmina to ludzie" - podkreśla Szafer, wyrażając przekonanie, że kluczem do rozwoju jest współpraca i wzajemne zrozumienie.

Wezwanie do mieszkańców

W swoim apelu do mieszkańców Sławy, Szafer zachęca do aktywnego udziału w nadchodzących wyborach. Przypomina o wysokiej frekwencji w ostatnich wyborach parlamentarnych i wyraża nadzieję na podobne zaangażowanie społeczności lokalnej w decydowanie o przyszłości swojej "Małej Ojczyzny". "7 kwietnia wspólnie postawmy na zmianę" - apeluje kandydatka, podkreślając swoje zaangażowanie w dialog z mieszkańcami i gotowość do podjęcia wyzwań związanych z funkcją burmistrza.

Foto: KWW - Gmina Tradycji i Rozwoju

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~Zofia
05.03.2024 15:35

Ciekawa, bardzo ciekawa kandydatura. Kiedy spotkanie przedwyborcze z mieszkańcami Gminy Sława?

avatar
~Ula
06.03.2024 17:06

Żeby na listach do radny kobiet prawie nie było. Kiepsko to świadczy o kandydatce

avatar
~roman
06.03.2024 17:29

To znaczy, że kobiety nie chcą brać udziału w tym tzw. życiu publicznym żeby nie powiedzieć farsie, udawance albo mają inne poglądy . A te wszystkie parytety to jest OBRAZA dla kobiet. Pani mądra, inteligentna, "ogarnięta" nie potrzebuje żadnych parytetów.

avatar
~mężczyzna
06.03.2024 17:53

W tym szowinistycznym kraju polityka jest tak wulgarna, że aż dziw, iż Panie Startują i tolerują czy to w Sejmie, czy to w Radach samorządowych tą męsko prostacką gadkę. To tak jak z Polskim chłopstwem na Polskich ulicach - Dzisiejszy dzień to dzień " chłopa siepacza" wspieranego przez " związki ps. solidarnościowe" kolejnych "siepaczy" , a la polityki z Nowogrodzkiej kierowanej przez Totalną opozycje ""13 GRUDNIA pis plus """. I w tym świecie mają zaistnieć Polskie Kobiety - Chroń Ich Panie Boże przed tym brutalnym piekłem Polskich pseudo polityków !!!!!.

avatar
~Julek
06.03.2024 20:34

Jako mieszkaniec Wschowy nie widzę potrzeby zmiany u Was, w Sławie. Macie solidnego Burmistrza. Wasze miasto w porównaniu do naszego to niebo, a ziemia. U nas co zmiana to na gorsze, dlatego trzymajcie się Sadrakuły. Bo docenicie go jak go zabraknie.

avatar
~Joanna
07.03.2024 07:22

Też uważam, że zmiana Burmistrza w Sławie w tej chwili to strzał w kolano. Nie każdemu może to pasować, ale nie można się nie zgodzić z tym, że jest bardzo dobrym gospodarzem i Sława pod jego rządami bardzo się zmieniła na lepsze. Kto tu mieszka od kilkunastu, kilkudziesięciu lat ten wie, jak to wyglądało. Tak więc moim zdaniem jest to w tej chwili najlepsza kandydatura. Tylko Cezary Sadrakuła.

avatar
~sławianin
07.03.2024 08:38

Sława może i tak a miejscowości należące do gminy?

avatar
~no no
08.03.2024 20:15

Do Joanna: 1/ w które kolano to będzie strzał, to ma duże znaczenie bo strzał w prawe u prawo-nożnej osoby może być problemem, natomiast w lewe nie ma większego znaczenia bo trafiny doskoczy sobie na prawej nodze ze zdrowym kolanem, 2/interesuje mnie jak można stwierdzić, że za rządów obecnego burmistrza Sława zmieniła się na lepsze jeżeli innych rządów od ćwierćwiecza nie było, więc może trzeba zmienić rządzącego i później porównywać. Nie twierdzę , że obecny burmistrz jest złym gospodarzem ale broniąca go osoba wypisuje jakieś bezsensy, brońcie swoich kandydatów logicznie.

avatar
~Ty<>(Wschowianin Julek)
09.03.2024 07:00

Gdzie się wcinasz = czy ty może jesteś ten co to lokalny burmistrz Sławy wspierał cię w kampanii wyborczej 15-10, że takie głupizny nam tu serwujesz ???. Ty nie sr........ w swoje miasto i sieć tam gdzie siedzisz , a jak nie to jazda do Sławy jak ci tak odpowiada - co robisz we Wschowie żałosny "Judaszu" ??> Sławie Należy się nowy Burmistrz - Brawo dla tej kandydatki - urząd burmistrza w Sławie to nie prywatny folwark obecnego burmistrza co to działa cały czas w rozkroku do Mieszkańców i liczy na tani ich poklask !!!. Dla tzw. " pisowskich papierowych czeków" w kampanii do Sejmu i Senatu jako żywy przytakiwał pisowi ze Wschowy promując ich kandydata )( emeryta mundurowego (). I to było wobec Nas uczciwe z jego strony !>? . Burmistrz Sławy do wymiany !

avatar
~Regin
07.03.2024 18:50

Kandydatko wyjaśnij ty mnie poważną rzecz, na którą masz wpływ-dlaczego poczta w Sławie została zmarginalizowana? Zamknięcie jej w sobotę-dzień targowy to jest działanie przeciwko mieszkańcom wsi.

avatar
~Luna
08.03.2024 00:01

A urząd gminy to w sobotę działa ???

avatar
~mieszkaniec gminy nie Sławy
20.03.2024 07:55

popieram kandydatkę ...czas na zmiany był już dawno ...idzie nowe...

avatar
~Małgorzata
20.03.2024 16:24

Na widok tego wszystkiego co obecnie dzieje się w polityce, to dziwię się że ludzie chcą angażować się w politykę.

avatar
~pkpl
28.03.2024 23:10

Może ktoś musi wymienić obecnych działaczy żeby w polityce znaleźli się ludzie, którzy zmienią te złe obyczaje i wprowadzą normalność.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl