TworzymyGłos Regionu

reklama

W kinie CKiR we Wschowie obejrzysz „Zieloną Granicę”. Są też inne premiery

Środa, 11 października 2023 o 09:05, aktualizacja Środa, 11 października 2023 o 17:57, autor: 8
W kinie CKiR we Wschowie obejrzysz „Zieloną Granicę”. Są też inne premiery

We Wschowie będzie można obejrzeć największe kinowe hity ostatnich tygodni. 14 i 15 października mieszkańcy będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowej filmowej przygody podczas seansów najnowszych produkcji. A wszystko to w kinie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

"Piła X" – powrót przerażającego Jigsawa

Godz. 20:00
John Kramer, znany jako Jigsaw, powraca w najbardziej przerażającej części serii. Film ujawnia nieznany i wyjątkowo osobisty rozdział gry Jigsawa, który rozgrywa się między wydarzeniami z "Piła I" i "Piła II". John, cierpiący na chorobę nowotworową, wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu eksperymentalnego leczenia. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą oszustów.
Bilet na sobotni seansBilet na niedzielny seans

"Zielona granica" – dramat na granicy polsko-białoruskiej

Godz. 17:00
Psycholożka Julia staje się świadkiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Wkrótce przyłącza się do aktywistów pomagających uchodźcom. W Polsce los zetknie ją z młodym pogranicznikiem Janem oraz uciekającą przed wojną syryjską rodziną.
Bilet na sobotni seansBilet na niedzielny seans

"Święto ognia" – marzenia mimo ograniczeń

Godz. 15:00
Anastazja, 20-latka uzależniona od komiksów, marzy o randce z chłopakiem z sąsiedztwa. Mimo bycia przykuta do wózka, nie traci pogody ducha.
Bilet na sobotni seansBilet na niedzielny seans

"O psie, który jeździł koleją" – niezwykła przyjaźń

Godz. 13:00
10-letnia Zuzia, mimo choroby, marzy o normalnym życiu. W jej życiu pojawia się Lampo, niezwykły psi podróżnik, który odmienia jej codzienność.
Bilet na sobotni seansBilet na niedzielny seans

"Kosmici w mojej szkole" – kosmiczna komedia

Godz. 11:00
16-letni uczeń Norman niespodziewanie staje się gospodarzem dla kosmicznej załogi. Razem muszą pokonać międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda.
Bilet na sobotni seansBilet na niedzielny seans

Popcornu nie zabraknie

Dla wszystkich spragnionych kinowych przysmaków, w dniu przyjazdu dostępny będzie bar kinowy z chrupiącym popcornem oraz schłodzonymi napojami. Partnerem barku jest Coca-Cola.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~123+
11.10.2023 12:01

W dniu ciszy wyborczej i w dzień wyborczy "Zielona granica"? Naprawdę? Agitacja wyborcza "totalnych"! Czy komuś na głowę sufit się oberwał? Ktoś tu liczy na "prawo Neumanna"?

avatar
~???
11.10.2023 18:22

A co ma "Zielona granica" do wyborów??? Totalnie bez sensu komentarz. O ile się nie mylę to agitacja wyborcza to publiczne nakłanianie lub zachęcanie do głosowania w określony sposób, zwłaszcza do głosowania na kandydata określonego komitetu. Gdzie w tym filmie agitacja???

avatar
~#.pl"123*"
11.10.2023 18:31

Jak ja tu dobrze widzę - czytam to to najwyraźniej mówisz i myślisz jak prezydent i ta reszta z pisu co to potrafią tylko OBRAŻAĆ POLAKÓW i CENZUROWAĆ Nasza Kulturę - Sztukę !!!!. Jeśli już to tobie sufit ale z pustaków spadł na ta główkę !!!!!. A przytoczony przez ciebie "( prawo Neu,,,,) to porównaj sobie z DZIESIĄTKAMI AFER pisplus po tych ostatnich 8 lat ich rządów - i tu masz odpowiedź o ich bezkarności !!!!!!!. Narka !!!

avatar
~Strach
11.10.2023 14:49

Czy pisbecja będzie szpiegowała kto wchodzi?

avatar
~Tomy
14.10.2023 13:23

Taki film jak zielona granica nie powinien być puszczany w czasie ciszy wyborczej. A tak poza tym to co jest pokazane w tym filmie całkowicie mija się z prawdą.

avatar
~Widz
15.10.2023 16:11

Niektórzy nie powinni się wypowiadać... szczególnie ci, którzy nie mają ZIELONEGO pojęcia- ignoranci! (Nie widziałeś filmu, nie wypowiadaj się!)

avatar
~Magda
16.10.2023 17:01

Co ma film do wyborów? A może chce Pan wrócić do Indeksu Ksiąg/Filmów zakazanych?

avatar
~Magda
16.10.2023 17:04

Co ma film do wyborów? A może chce Pan wrócić do Indeksu Ksiąg/Filmów zakazanych?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl