TworzymyGłos Regionu

reklama

W Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie pn. „Porozmawiajmy o raku”. Dołącz do grupy ze Wschowy

Wtorek, 30 stycznia 2024 o 09:34, aktualizacja Wtorek, 30 stycznia 2024 o 09:40, autor: 4
W Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie pn. „Porozmawiajmy o raku”. Dołącz do grupy ze Wschowy

W Zielonej Górze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Porozmawiajmy o raku – profilaktyka onkologiczna dla Lubuszanki i Lubuszan”. Zaplanowane na czwartek, 1 lutego 2024 r., spotkanie skupi się na szerzeniu wiedzy o profilaktyce nowotworowej. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wraz z Narodowym Funduszem Zdrowia zapraszają do Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, gdzie w godzinach 10.00 - 12.00 eksperci podzielą się kluczowymi informacjami na temat chorób nowotworowych, znaczenia regularnych badań i szczepień przeciwko HPV.

Edukacja i konsultacje

Organizatorzy przygotowali bogaty program, który obejmuje część wykładową oraz konsultacyjną. Uczestnicy będą mieli szansę wysłuchać ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, a także skorzystać z analizy składu ciała. Wyjątkowym punktem programu będzie udział Zielonogórskiego Stowarzyszenia Amazonek, które podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie profilaktyki raka piersi.

Partnerzy i stoiska edukacyjne

Wydarzenie wspierają znaczące instytucje, takie jak Szpital Uniwersytecki IFMSA-Poland Oddział Zielona Góra oraz Organizacja Kwiat Kobiecości. Na miejscu znajdą się również stoiska edukacyjne, w tym LOW NFZ, Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego, stoisko Zielonogórskich Amazonek oraz punkty oferujące naukę samobadania piersi, analizę składu ciała i porady dietetyczne.

Prelekcje tematyczne

Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści, w tym prof. dr hab. n. med. Emilian Snarski – hematolog, przedstawiciel IFMSA oraz Donata Wojnicz z Organizacji Kwiat Kobiecości. Ich wystąpienia dostarczą cennych informacji i odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące zdrowia.

Dołącz do grupy ze Wschowy

Zachęcamy mieszkańców powiatu wschowskiego do udziału w wydarzeniu. Organizatorką wyjazdu grupy zorganizowanej jest pani Urszuli Chudak. Osoby zainteresowane udziałem mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem 502 548 411. Rejestracja uczestników trwa do środy, 31 stycznia 2024 r.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~koszty ?
30.01.2024 10:45

Proszę podać koszty ?

avatar
~"Wina pisu"
30.01.2024 11:39

Policz wydatki z rozliczenia " listy milionerów pisplus", " Willi pisplus", " apartamenty pisplus" , ich tzw. " instytuty nepotyzmu i kolesiostwa partyjnego", ich uwłaszczenia się na mieniu Suwerena i Spółek Skarbu państwa . koszty lotów samolotami ich Morawieckiego na rocznice Kaczyńskiego do Krakowa - 34 loty - to jak lory prywatne i partyjne !!!!!. To jak myślisz ( koszty) ile to Nas Uczciwych Polaków kosztowało ?. Nie licząc ich setek afer na przestrzeni tych ostatnich 8 lat !!!!!.

avatar
~Urszula Chudak
30.01.2024 12:32

Udział w konferencji jest bezpłatny - tylko trzeba pokryć [to oczywiste] koszty indywidualnego przejazdu. W zbiorowym już miejsca brak. Zachęcam do udziału, ponieważ nieczęsto mamy okazję, posłuchać specjalistów tej klasy. Podany nr telefonu, jest moim prywatnym - do jutra muszę zgłosić, ile osób w czwartek od nas się pojawi.

avatar
~ktoś
31.01.2024 18:43

Od 2019 dokładnie od 1.10 2019 jeżdże do Zielonej jestem rakowem. Mi wystarczy co powiedział dr Murawa i dr Szwiec, dr Cieciorowski i dr Zurakowska onkolodzy. Pani Minge ma fundacje popieram jak najbardziej. Pani Minge jest przemiłą osobą , miałam okazje poznać w szpitalu. Pozdrawiam wszystkich .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl