TworzymyGłos Regionu

reklama

W Sławie obędzie się VI Zlot Morsów. Do lodowatej wody wejdą dla Nikosia

Piątek, 12 stycznia 2024 o 18:11, aktualizacja Piątek, 12 stycznia 2024 o 18:28, autor: 0
W Sławie obędzie się VI Zlot Morsów. Do lodowatej wody wejdą dla Nikosia

W Sławie szykuje się wyjątkowe wydarzenie. Już 13 stycznia (sobota), na Plaży Miejskiej odbędzie się VI Zlot Morsów. Imprezę współorganizują StarMors Sława, Burmistrz Sławy oraz Dyrektor SCKiW, a wsparcie zapewniają lokalni patroni. Wydarzenie to nie tylko okazja do hartowania ciała i ducha, ale przede wszystkim charytatywna inicjatywa na rzecz małego Nikosia, potrzebującego specjalistycznego leczenia.

Sławskie morsy pomagają

Zlot rozpocznie się o 14:00 i zapowiada mnóstwo atrakcji. Rejestracja uczestników rozpocznie się nieco wcześniej, a wstęp wynosi 10 zł. Każdy uczestnik otrzyma pakiet powitalny zawierający m.in. kawę, herbatę, ciasto i kiełbasę. Dodatkowo, oprócz tradycyjnej kąpieli, na morsów i sympatyków czeka pokaz sprzętu WOPR, zdjęcie grupowe, a także ognisko z bogatym kiermaszem, gdzie będzie można zakupić ciepły posiłek oraz inne przysmaki.

Nie tylko dla morsów!

Organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału osoby niemorsujące, które chcą wspierać dobry cel. Po kąpieli zaplanowano kiermasz połączony z kwestą na rzecz Nikosia. To idealna okazja, aby wspólnie spędzić czas, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych.

Charytatywnie i aktywnie

Zlot to nie tylko pomoc potrzebującemu, ale również świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Przed wejściem do wody odbędzie się rozgrzewka, a następnie wszyscy chętni wspólnie wejdą do zimnej wody. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Krecik Nikutek chce zobaczyć świat - wesprzyj zbiórkę

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl