TworzymyGłos Regionu

reklama

W Sławie i Lipinkach pomogą 8-letniemu Frankowi. W planach sprzedaż ciasta, licytacje i koncert

Czwartek, 23 listopada 2023 o 11:04, aktualizacja Czwartek, 23 listopada 2023 o 12:14, autor: 0
W Sławie i Lipinkach pomogą 8-letniemu Frankowi. W planach sprzedaż ciasta, licytacje i koncert

Szkolne Koło Caritas ZSP Sława i KGW z Lipinek zapraszają na charytatywną akcję "Spotkanie przy ciasteczku", mającą na celu wsparcie 8-letniego Franciszka z Lipinek. Franek to pogodny i energiczny chłopiec, który wymaga stałej rehabilitacji ruchowej, sensorycznej i logopedycznej. Jego udział w turnusach rehabilitacyjnych znacząco poprawia codzienne funkcjonowanie. Akcja ta jest kontynuacją wcześniejszych przedsięwzięć skupionych na pomocy najbardziej potrzebującym. 

Akcja sprzedaży ciasta w Lipinkach i Sławie

W ramach akcji sprzedaż ciasta odbędzie się w Lipinkach i Sławie po mszach świętych, które rozpoczynają się o godzinach 8:00, 10:00, 12:00 w Sławie i o 11:00 w Lipinkach. Dodatkowo, 3 grudnia w Restauracji Sławianka odbędzie się koncert charytatywny z występem Projektu Fraktala. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną również licytacje.

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl