TworzymyGłos Regionu

reklama

W Małych Drzewcach będą wykonywane pomiary przyłączy do nowej kanalizacji

Piątek, 09 lutego 2024 o 12:04, autor: 2
W Małych Drzewcach będą wykonywane pomiary przyłączy do nowej kanalizacji

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa ogłosił daty pomiarów długości przyłączy do budowanej kanalizacji sanitarnej w Małych Drzewcach. Prace terenowe, przeprowadzone przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, odbędą się 13, 14 i 15 lutego 2024 roku w godzinach 9:30-13:30.

Kanalizacja w Małych Drzewcach

„Celem pracy terenowej jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców i pomoc w podłączeniu się do kanalizacji sanitarnej. Pracownicy Zakładu uzgadniać będą miejsce podłączenia do budynku oraz przebieg trasy przyłącza na terenie posesji” - informuje burmistrz Jolanta Wielgus.

Mieszkańcy są proszeni o udostępnienie terenu podczas wizyt pracowników, co umożliwi sprawną realizację wstępnych prac. Następnym etapem po pomiarach będzie sporządzenie wyceny planowanych prac przyłączeniowych.

Zobacz: Podpisano umowę na budowę kanalizacji sanitarnej w Małych Drzewcach

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Obserwator
10.02.2024 10:15

Czy to nie jest przypadkiem naruszenie dyscypliny finansów i? Wykonanie przyłącza należy chyba do właściciela nieruchomości. Tak więc kłania się RIO.

avatar
~do Obserwator
10.02.2024 22:28

„Pracownicy Zakładu >uzgadniać< będą miejsce podłączenia do budynku oraz przebieg trasy przyłącza na terenie posesji”. - „Następnym etapem po pomiarach będzie sporządzenie >wyceny< planowanych prac przyłączeniowych”. Czego w tych dwóch zdaniach nie zrozumiałeś „ekspercie” od finansów?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl