TworzymyGłos Regionu

reklama

W I ZS odbył się konkurs kulinarny „Hej Ludzie Idą Święta”. Zwyciężyli uczniowie ze Sławy

Piątek, 15 grudnia 2023 o 09:58, autor: 0
W I ZS odbył się konkurs kulinarny „Hej Ludzie Idą Święta”. Zwyciężyli uczniowie ze Sławy

W I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie świąteczna atmosfera zawitała już na dobre. 11 grudnia odbył się tam konkurs kulinarny „Hej Ludzie Idą Święta”, który przyciągnął talenty kulinarne z całego powiatu wschowskiego.

Wygrali uczniowie ze Sławy

Konkurs miał nie tylko przynieść świąteczny nastrój, ale i wyłonić najlepszych w przygotowaniu potraw wigilijnych. Zmagania kulinarno-dekoracyjne przyciągnęły uczniów ze szkół ponadpodstawowych. Każdy zespół miał za zadanie nie tylko ugotować świąteczną potrawę, ale i estetycznie udekorować stół wigilijny. Spośród czterech rywalizujących drużyn, to właśnie uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych ze Sławy stanęli na najwyższym stopniu podium, zdobywając uznanie jurorów.

Świąteczne zaangażowanie wsparte przez Powiat Wschowski

Konkurs „Hej Ludzie Idą Święta” nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego. Środki na jego realizację pozyskano dzięki projektowi z Powiatu Wschowskiego. Dzięki temu wydarzeniu uczniowie mieli okazję nie tylko zaprezentować swoje umiejętności kulinarne, ale również podkreślić znaczenie tradycji świątecznych.

Źródło: I ZS Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl