TworzymyGłos Regionu

reklama

W Górze zatrzymano mężczyznę z 2000 dawkami amfetaminy. Miał przy sobie broń

Środa, 10 stycznia 2024 o 09:54, aktualizacja Środa, 10 stycznia 2024 o 13:34, autor: 1
W Górze zatrzymano mężczyznę z 2000 dawkami amfetaminy. Miał przy sobie broń

W ostatnich dniach na ulicach Góry doszło do znaczącego zatrzymania przez policję. Zespół Patrolowo-Interwencyjny zatrzymał samochód marki Skoda, w którym znajdowały się dwie osoby. W wyniku kontroli ujawniono znaczną ilość narkotyków oraz broń hukową.

Niepokojące zachowanie podczas kontroli drogowej

Jak relacjonuje kom. Ariel Bujak z Komendy Powiatowej Policji w Górze: „W trakcie kontroli zarówno kierowca jak i pasażer nerwowo się zachowywali”. To wzbudziło podejrzenia policjantów, co doprowadziło do przeszukania pojazdu oraz jego pasażerów.

Amfetamina w kurtce i poszukiwany pasażer

Podczas przeszukania policjanci odkryli u pasażera dwie torebki z białą substancją, później zidentyfikowaną jako amfetamina. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków wynosiła ponad 200 gram, co przekłada się na ponad 2000 porcji handlowych. Dodatkowo okazało się, że pasażer był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Zarzuty i konsekwencje

29-latek został zatrzymany i postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Jak podkreśla kom. Bujak: „Po wykonanych czynnościach mieszkaniec Góry pojechał do Zakładu Karnego”. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: KPP Góra

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Czytelnik
19.01.2024 12:05

Brawa. Zatrzymujcie czesciej pajaców z Gory to zobaczycie wiecej ciekawostek

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl