TworzymyGłos Regionu

reklama

W Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher (FOTO)

Środa, 15 listopada 2023 o 09:10, aktualizacja Środa, 15 listopada 2023 o 10:32, autor: 0
W Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher (FOTO)

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa odbyło się wyjątkowe spotkanie z Magdaleną Majcher, jedną z najbardziej poczytnych autorek w naszym kraju. Pani Majcher, znana z szerokiego wachlarza gatunków literackich - od powieści obyczajowych, przez historyczne, aż po kryminały i thrillery - podzieliła się z czytelnikami swoimi doświadczeniami.

Inspirujące opowieści autorki

Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się więcej o procesie twórczym stojącym za jej najnowszymi dziełami, w tym "Taka piękna śmierć" oraz „Doktórka od Familoków”. Spotkanie przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze, co było widoczne zwłaszcza podczas wspólnego śpiewu, który zakończył wydarzenie.

Dedykacje

Spotkanie z panią Magdaleną było nie tylko okazją do zdobycia autografu, ale także momentem pełnym radości i wzajemnej inspiracji. „Dziękujemy pani Magdaleno za wspaniałe spotkanie” - mówią pracownicy biblioteki, podkreślając wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

Na zakończenie każdy uczestnik miał możliwość zakupu książki i otrzymania osobistej dedykacji od autorki, co dodatkowo umocniło więź między pisarką a jej czytelnikami.

Źródło: BPMiG we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl