TworzymyGłos Regionu

reklama

W Bagnie trwa wylewka asfaltu (FOTO)

Wtorek, 26 września 2023 o 13:41, autor: 1
W Bagnie trwa wylewka asfaltu (FOTO)

Projekt modernizacji dróg w miejscowości Bagno nabiera tempa. Dzięki środkom pozyskanym w dużej mierze z Rządowego Funduszu Polski Ład oraz wkładowi własnego gminy, mieszkańcy uzyskają dostęp do ulepszonej infrastruktury drogowej.

Szczegóły projektu

Mieszkańcy Bagna mogą spodziewać się nowej i poszerzonej drogi, co znacząco poprawi komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. W ramach projektu trwają także prace związane z przebudową istniejących skrzyżowań z drogami wewnętrznymi. Dzięki temu ruch na drogach będzie płynniejszy i bezpieczniejszy dla wszystkich użytkowników. Prace brukarskie oraz roboty przy zjazdach do posesji są już niemalże ukończone, co oznacza, że główne elementy projektu są już na ukończeniu.

Termin realizacji i koszty

Wykonawca, Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa, ma na realizację projektu czas do 3.01.2024 roku.

  • Koszt całkowity inwestycji: 4.077.703,08 zł
    • Środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: 3.996.149,02 zł
    • Wkład własny Gminy Sława: 81.554,06 zł

Źródło: Slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Kowalski
26.09.2023 21:19

Las Vegas Boulevard

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl