TworzymyGłos Regionu

reklama

Utrudnienia w Puszczy. „Prosimy o wyrozumiałości cierpliwość”

Czwartek, 09 maja 2024 o 00:28, autor: 0
Utrudnienia w Puszczy. „Prosimy o wyrozumiałości cierpliwość”

Dziś, 9 maja, w miejscowości Puszcza rozpoczynają się intensywne prace drogowe, które wprowadzą utrudnienia w ruchu. Inwestycja obejmuje ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kasztanową w kierunku przysiółka Puszcza. Dodatkowo, przeprowadzona zostanie renowacja istniejącej infrastruktury drogowej, gdzie po uzupełnieniu podbudowy z kruszywa nałożona zostanie warstwa wiążąca.

Mieszkańcy i użytkownicy drogi mogą spodziewać się zwiększonego natężenia prac oraz ograniczeń w dostępie do niektórych fragmentów drogi. Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa apeluje o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z prowadzonymi działaniami.

Finansowanie i wykonawca

Koszt całkowity projektu to 900 345,38 zł, z czego znaczną część, czyli 682 739,00 zł, stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Realizacja tych zadań leży w rękach firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl