TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Unity stomatologiczne - wsparcie dla gabinetów dentystycznych

Piątek, 05 stycznia 2024 o 17:09, autor: 0
Unity stomatologiczne - wsparcie dla gabinetów dentystycznych

Do zabiegów stomatologicznych wykorzystywany jest unit. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach jest to podstawa wyposażenia każdego gabinetu podchodzącego w sposób profesjonalny do pacjentów.

Unity stomatologiczne - jakie urządzenia wybrać?

Unity stomatologiczne - ich wybór - uzależniony jest od specyfiki pracy w danym gabinecie. Należy uwzględnić własne potrzeby. Na pewno ważna jest zaawansowana technologia oraz ergonomia rozwiązania. W ten sposób będzie można zapewnić pacjentom wysoką jakość wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Unity dentystyczne muszą zapewnić komfort. Dzięki temu pacjent będzie mógł poczuć się wygodnie w trakcie wykonywanego zabiegu stomatologicznego. Każdy dentysta chce mieć pewność, że będzie miał zapewnioną całkowitą wydajność pracy.

Unit stomatologiczny - z czego się składa?

Pewnie wiele osób pamięta staromodne i niewygodne fotele stomatologiczne. Nie dość, że samo leczenie zębów było problemem, to jeszcze siedzenie na fotelu powodowało ogromny dyskomfort.

Obecnie gabinety mogą korzystać z unitu stomatologicznego, który będzie wyposażony w następujące elementy:

  • fotel dentystyczny;
  • skalery ultradźwiękowe i piezoelektryczne;
  • końcówki podawania wody i powietrza;
  • system ssący;
  • panel sterujący.

Może on również być wyposażony w dodatkowe funkcje, do jakich można zaliczyć system doświetlania pola zabiegowego, system podgrzewania wody, kamery wewnątrzustne i inne. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od unitu stomatologicznego, który zostanie zamówiony.

Ile kosztuje unit stomatologiczny?

Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od producenta oraz całościowego wyposażenia unitu. Szacuje się jednak, że ceny za takie wyposażenie rozpoczynają się od 3000 złotych. Za taki unit można także zapłacić ponad 100 000 złotych. Koszta są duże, ale można potraktować je jako inwestycję, która z czasem będzie się zwracać. Tym bardziej że dzięki temu będzie można pacjentowi zaoferować szeroki zakres leczenia zębów.

Optymalizacja pracy, czyli nowoczesne unity stomatologiczne

Unity stomatologiczne są takim elementem, które pozwalają na płynne przeprowadzanie zabiegów. To dzięki nim można być pewnym, że będzie można zminimalizować ryzyko straty czasu. Pacjenci również będą cieszyć się z tego, że nie muszą tak dużej ilości czasu spędzać na fotelu.

Inwestując w taki sprzęt będzie można zapewnić sobie nie tylko wygodę, ale także wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa. Tym bardziej że wiele z nich posiada nowoczesny system automatycznego czyszczenia i dezynfekcji. W ten sposób będzie można zapewnić sobie bezpieczne środowisko pracy.

ESDENT - Wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Adres firmy:
Pomarańczowa 8, 54-058 Wrocław

Telefon:
+48 71 307 60 70

Strona WWW:
https://esdent.pl/

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl