TworzymyGłos Regionu

reklama

Uczniowie z SOSW na meczu Polska-Albania.

Wcześniej spotkali się z kadrowiczem (FOTO)

Środa, 29 marca 2023 o 14:03, aktualizacja Środa, 29 marca 2023 o 14:11, autor: 1
Uczniowie z SOSW na meczu Polska-Albania.

17-osobowa delegacja z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie udała się do Warszawy, aby obejrzeć mecz Polska - Albania, który odbył się 27.03.2023 r. o godzinie 18:00. Bilety na ten mecz zostały sprezentowane przez pana Przemka Frankowskiego, który gra w reprezentacji Polski i jest przyjacielem szkoły.

Delegacja miała okazję spotkać się z panem Przemkiem oraz dyrektorem reprezentacji ds. logistyki, aby osobiście odebrać bilety. Po rozmowach i zdjęciach, delegacja zasiadła na trybunach, aby dopingować naszą drużynę. Na twarzach dzieci widać było ogromne emocje, krzyki, wiwaty, a nawet skoki ze szczęścia.

Po zakończonym meczu, delegacja udała się na spacer po warszawskiej starówce, gdzie zjedli smaczny obiad. Tam spotkali Roberta "Litza" Friedricha, znanego muzyka związanego m.in z Acid Drinkers, Arką Noego czy Luxtorpedą, który już kilka razy odwiedzał Wschowę. Delegacja miała okazję porozmawiać z muzykiem, który pozdrowił wszystkich mieszkańców miasta.

Niestety, wtorek przywitał dzieci śniegiem, gradem i silnym wiatrem. Atrakcje, które miały odbyć się na świeżym powietrzu, zostały odwołane z powodu zbyt trudnych warunków atmosferycznych. Delegacja postanowiła wcześniej wrócić do domu, zaplanowane treningi z TurboKozakami czekają na cieplejsze dni.

Cała wyprawa była możliwa dzięki wsparciu wielu sponsorów, takich jak Robert Wojtyła "Świat Okien", Marcin Jaromin "PonarRemo", Mateusz Szantyka "Mar Bud", Arkadiusz Kuźniacki, Małgorzata i Krzysztof Krzywosz, Andrzej Drgas "Dax", Marcin Błażejewski, Tomasz Przybylski "Jedność" oraz Monika i Krzysztof Rycielscy. SOSW serdecznie dziękuje za wsparcie, serce i gotowość do pomocy. Dzięki temu dzieci miały możliwość wyjazdu i przeżycia wspaniałych wrażeń.

Jolanta Awsiukiewicz, Monika Rahnefeld, Jakub Ślipko i Piotr Kwieciński - opiekunowie wycieczki - składają podziękowania dla swoich Pani Dyrektor, które zawsze popierają ich pomysły i działania oraz pomagają w ich organizacji.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~wschowianin
30.03.2023 11:54

brawo sponsorzy-szczytny cel, brawo nauczycie-ogromna odpowiedzialność, brawo kochane dzieci- dla was ta wycieczka dająca radość ale też powodująca walkę z przeciwnościami dla niektórych większymi od kosmosu

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl