TworzymyGłos Regionu

reklama

Twórcze zajęcia dla dzieci - Noc Bibliotek we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 28 września 2023 o 10:07, aktualizacja Piątek, 29 września 2023 o 09:08, autor: 0
Twórcze zajęcia dla dzieci - Noc Bibliotek we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie serdecznie zaprasza na Noc Bibliotek. Wydarzenie będzie miało miejsce 7 października, od 16:30 do 19:00, i przeznaczone jest dla dzieci w wieku 5-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowani powinni zgłosić swoje uczestnictwo jak najszybciej.

Planowane aktywności

Młodzi czytelnicy będą mieli okazję do przeżywania literackich przygód w zupełnie nowy sposób, czytając książki przy świetle latarki. To doświadczenie ma na celu zachęcić dzieci do odkrywania świata literatury w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Dzieci będą miały również okazję dać wyraz swojej kreatywności, biorąc udział w zabawach z klockami LEGO. Zajęcia te sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych oraz kreatywnego myślenia. Podczas wydarzenia przewidziane są także zajęcia plastyczne, które pozwolą dzieciom na wyrażenie siebie przez sztukę.

Film: „Moja mama gorylica”

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, przewidziano także pokaz filmu „Moja mama gorylica”. To ciekawa propozycja filmowa, która z pewnością przyciągnie uwagę młodych widzów.

Zapisy

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu powinny zgłaszać się pod numerem telefonu: 65 547 60 63.

AKTUALIZACJA: Brak wolnych miejsc na wydarzenie.

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl