TworzymyGłos Regionu

reklama

Trwają zapisy na I Rajd Samochodowy w Gminie Wschowa z okazji Święta Niepodległości

Poniedziałek, 30 października 2023 o 08:08, autor: 4
Trwają zapisy na I Rajd Samochodowy w Gminie Wschowa z okazji Święta Niepodległości

Rajd samochodowy jako forma obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości? Tak, to właśnie propozycja, która czeka na mieszkańców i gości Gminy Wschowa w tym roku. Właśnie wystartowały zapisy.

Rodzinna przygoda czeka

Jak podkreśla Burmistrz Konrad Antkowiak, tegoroczne świętowanie 11 listopada w gminie Wschowa będzie naprawdę wyjątkowe. Na wszystkich chętnych czeka rajd samochodowy. "Przygotowaliśmy rodzinny rajd samochodowy pełen zagadek i niespodzianek. Zabierzcie swoją rodzinkę, zapakujcie się do samochodu i wyruszcie w trasę pełną przygód, a potem zgarnijcie nagrody!" - zachęca burmistrz.

Co oferuje rajd?

Wydarzenie, które zaplanowano na 12 listopada, potrwa około 5 godzin. Trasa rajdu obejmuje teren Gminy Wschowa. Uczestnicy będą mogli podziwiać piękne krajobrazy gminy, rozwiązywać łamigłówki oraz wykonywać zadania związane z historią okolicznych miejscowości i ich atrakcjami turystyczno-przyrodniczymi. Na trasie czeka na nich również ciepły posiłek.

Gdzie i kiedy start?

Sala Wiejska w Lginiu będzie miejscem, w którym zarówno rozpocznie się, jak i zakończy rajd. Starty są zaplanowane na godziny: 9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30. Trasa, którą uczestnicy będą musieli pokonać, liczy około 70 km. Drużyny mają do dyspozycji 5 godzin, by pokonać całą trasę.

Drużyny powinny składać się przynajmniej z kierowcy i pilota, ale organizatorzy z radością widzieliby w samochodach również dzieci czy nawet psy. Ogłoszenie wyników odbędzie się o godzinie 17:00 w Sali Wiejskiej w Lginiu.

Limit miejsc to 30 drużyn, więc warto się pospieszyć!

Jak dołączyć?

Właśnie rozpoczęła się rejestracja drużyn na rajd. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://halpress.team/wschowa


Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~SUPER!!!
30.10.2023 09:47

SUPER INICJATYWA M i G Wschowy!!!!. To jest to co Nam brakowało - taka mała kropka nad tym co dla Nas robi Pan Burmistrz !!!. To nie jak te pseudo ustawki powiatplus !.

avatar
~On to zrobi w II kadencji
30.10.2023 10:36

Mówię Wam, On wygra wybory, On jest 100% faworytem, On pogoni Pis ze tego miasta.

avatar
~Do ( łapki na NIE)
30.10.2023 11:53

Potwierdzam Pan Antkowiak Jest Naszym FAWORYTEM po 30 latach zastoju i marazmu poprzedników na tym stanowisku !!!!. Kolejna SUPER INICJATYWA tego Pana Burmistrza !!!!!!. Tak trzymać !!!!--- Jest Pan moim faworytem na kolejną kadencję !!!!. Więcej takich nowatorskich inicjatyw w Naszym Mieście !!!!!,. NieNieNie.... dla ustawek pisplus !!!!!!.

avatar
~marek
30.10.2023 12:18

A co w tym takiego wspaniałego. Trole z ratusza pracują pełną parą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl